130622 Turnaj Bobnice 2013

SG Jíkev - SG Chlumec n. C.  2:0 (1:0)

Branky:

Neplodná převaha

V prvním utkání jsme nastoupili proti nám neznámému soupeři SG Jíkev. Za velmi dobré hry záložní řady jsme si udržovali převahu a hosté spoléhali na rychlé protiútoky. Za první poločas jsme si výraznější šanci nevypracovali, a hosté bohužel hned při druhém pobytu před naší bránou skórovali. Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou vyrovnat, měli šance, ale skóroval opět po jednom rychlém protiútoku soupeř. Přeš veškerou snahu se nám skórovat nepodařilo a zápas končí naší dvougólovou prohrou.

SG Roždalovice (Slávia) - SG Chlumec n. C.  1:6 (0:3)

Branky: Morávek Martin 3x, Pavlásek Petr, Císař Miroslav a Vavřínek Petr

Slávia pokořena

Proti SG Rožďalovice hrajeme normálně, ale tato SG tvoří fanklub Slávie. Naší "Sparťani" byli pěkně nahžavení a do soupeře jsme se obuli zostra. Poločas jsme zakončili 3:0 a i v druhém jsme pokračovali ve velmi dobré útočné hře. Naše útočná a kombinační hra měla v tomto utkání potřebnou úroveň.

SG Straky - SG Chlumec n. C.  2:4 (1:2)

Branky: Morávek Martin 2x, Pavlásek Petr a Hubáček Pavel

Zasloužené vítězství

I další utkání proti SG Straky jsme pokračovali ve velmi pohledné útočné kopané. Soupeř byl kvalitnější a nic nám nedaroval zadarmo. Přesto naše vítězství bylo zasloužené.

SG Bobnice - SG Chlumec n. C.  3:5 (1:3)

Branky: Morávek Martin 2x, Pavlásek Petr 2x a Hubáček Pavel

Výhra nakonec

V závěrečné utkání, kdy již bylo rozhodnuto o prvním místě, jsme se utkali s domácími SG Bobnice v souboji o druhé místo. Domácí museli dát příležitost dalším borcům, protože někteří jejich hráči museli odcestovat k závěrečnému mistrovskému utkání. Ani my už jsme nebyli kompletní neboť v průběhu již druhého utkání skončil s výronem kotníku Jirka Jindřichovský. Do domácích jsme se zakousli s chutí a výsledkem bylo naše poločasové vedení 3:1. Do druhého poločasu jsme již nenastoupili tak soustředěni a výsledkem byli další góly na obou stranách a mnoho dalších zajímavých situací před oběma svatyněmi.

Výsledkem naší hry bylo celkově druhé místo, které jsme si určitě za předváděnou hru zasloužili.

Poděkování za vydařenou reprezentaci patří dobré manažerské práci Zdeňka Mikšovského a všem hráčům, kteří vzorně reprezentovali SG Chlumec n. C. Krásný pohár za 2. místo je vystaven ve Sport baru, salám sněden a plechovkové pivo vypito.

Naše sestava:  Pilař Ivan – Cholasta Vít, Čepek Miloslav, Záhora Petr, Mikšovský Zdeněk –  Jindřichovský Jiří, Rusín Tomáš, Hubáček Pavel, Císař Miroslav – Pavlásek Petr, Morávek Martin - Strnad Josef, Vavřínek Petr, Bien Jiří, Školník Ovoš