Nejbližší akce
JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.
Kalendárium
kvě
15
15.05.2024 18:00 - 19:30
Kopaná SG - hřistě FKCH - B, C, D Na Hatích
kvě
15
15.05.2024 19:30 - 21:00
Kopana SG vyhodnocení restaurace FKCH
kvě
22
22.05.2024 18:00 - 19:30
Kopaná SG - hřistě FKCH - B, C, D Na Hatích
kvě
22
22.05.2024 19:30 - 21:00
Kopana SG vyhodnocení restaurace FKCH
kvě
29
29.05.2024 18:00 - 19:30
Kopaná SG - hřistě FKCH - B, C, D Na Hatích
Fotogalerie
2015/2016 podzimní rozlosování FKCH
- Podrobnosti
- Kategorie: Sample Data-Articles
- Aktualizováno 23. 7. 2015 22:39
- Napsal strnadj
- Zobrazeno: 808
2015/2016 - podzimní termínová listina všech družstev FK Chlumec n. C. - verze z 21.7.2015
Podzimní rozlosování oddílů FKCH 2015-16 (ke stažení) ...
Podzim 2015 | ||||||
FK Chlumec n.C. | ||||||
kolo | dne | domácí | hosté | |||
1. | sobota | 8.8. | 10.00 | RMSK Nový Bydžov | A muži | |
1. | sobota | 8.8. | 17.00 | Malšovice | B muži | |
2. | neděle | 16.8. | 17.00 | Červený Kostelec | A muži | |
2. | neděle | 16.8. | 11.15 | SD | Česká Skalice | |
2. | sobota | 15.8. | 9.30 | SŽ | Úpice /Rtyně | |
2. | neděle | 16.8. | 9.30 | MD | MFK Trutnov | |
2. | sobota | 15.8. | 17.00 | Předměřice | B muži | |
15. | středa | 19.8. | 17.30 | A muži | Náchod | |
3. | sobota | 22.8. | 17.00 | A muži | MFK Trutnov B | |
3. | sobota | 22.8. | 14.00 | Týniště | SD | |
3. | sobota | 22.8. | 13.15 | Rychnov | SŽ | |
3. | sobota | 22.8. | 11.15 | Rychnov | MD | |
3. | neděle | 23.8. | 17.00 | B muži | Hlušice | |
1. | středa | 26.8. | 16.00 | SŽ | Hořice/Dohalice | |
1. | středa | 26.8. | 18.00 | MD | Hořice/Dohalice | |
4.. | neděle | 30.8. | 17.00 | Rychnov n.K. | A muži | |
4. | neděle | 30.8. | 14.30 | Červený Kostelec | SD | |
4. | sobota | 29.8. | 9.30 | SŽ | Olympia | |
4. | sobota | 29.8. | 11.15 | MD | Olympia | |
4. | sobota | 29.8. | 17.00 | Libáň | B muži | |
5. | sobota | 5.9. | 17.00 | A muži | Vysoká | |
5. | sobota | 5.9. | 14.45 | SD | Třebechovice | |
5. | sobota | 5.9. | 12.15 | Jaroměř | SŽ | |
5. | sobota | 5.9. | 14.15 | Jaroměř | MD | |
5. | neděle | 6.9. | 17.00 | B muži | Kopidlno | |
6. | sobota | 12.9. | 17.00 | Kratonohy | A muži | |
6. | sobota | 12.9. | 10.15 | Dvůr Králové | SD | |
6. | sobota | 12.9. | 9.30 | SŽ | Červený Kostelec | |
6. | sobota | 12.9. | 11.15 | MD | Červený Kostelec | |
6. | sobota | 12.9. | 17.00 | Lokomotiva | B muži | |
7. | sobota | 19.9. | 16.30 | A muži | MFK Nové Město | |
7. | sobota | 19.9. | 14.15 | SD | Nová Paka /St.Paka | |
7. | sobota | 19.9. | 9.30 | Třebeš | SŽ | |
7. | sobota | 19.9. | 11.15 | Třebeš | MD | |
7. | neděle | 20.9. | 16.30 | B muži | Kobylice | |
8. | neděle | 27.9. | 16.30 | Týniště | A muži | |
8. | sobota | 26.9. | 13.30 | RMSK B | SD | Hlušice |
8. | sobota | 26.9. | 14.15 | SŽ | Vrchlabí | |
8. | sobota | 26.9 | 12.00 | MD | Vrchlabí | |
8. | sobota | 26.9. | 16.30 | B muži | Malšovice | |
9 | sobota | 3.10. | 16.00 | A muži | Broumov | |
9. | sobota | 3.10. | 13.45 | SD | Žacléř | |
9. | sobota | 3.10. | 9.30 | Broumov | SŽ | |
9. | sobota | 3.10. | 11.15 | Broumov | MD | |
9. | neděle | 4.10. | 16.00 | B muži | Předměřice | |
10. | sobota | 10.10. | 13.30 | Jičín | A muži | |
10. | sobota | 10.10. | 13.45 | Smiřice | SD | |
10. | neděle | 11.10. | 9.30 | SŽ | Jičín | |
10. | neděle | 11.10. | 11.15 | MD | Jičín | |
10. | sobota | 10.10. | 16.00 | Hlušice | B muži | |
11. | sobota | 17.10. | 15.30 | A muži | Dobruška | |
11. | sobota | 17.10. | 13.15 | SD | Rychnov | |
11. | neděle | 18.10. | 13.30 | Kostelec/Častolovice | SŽ | |
11. | neděle | 18.10. | 15.30 | Kostelec/Častolovice | MD | |
11. | neděle | 18.10. | 15.30 | B muži | Libáň | |
12. | neděle | 25.10. | 14.30 | Provodov | A muži | |
12. | sobota | 24.10. | 11.30 | Solnice | SD | |
12. | neděle | 25.10. | 9.30 | SŽ | Nová Paka/Stará Paka | |
12. | neděle | 25.10. | 11.15 | MD | Nová Paka/Stará Paka | |
12. | neděle | 25.10. | 14.30 | Kopidlno | B muži | |
15. | středa | 28.10. | 12.45 | Slavia/Stěžery | SŽ | |
15. | středa | 28.10. | 14.30 | Slavia/Stěžery | MD | |
13. | sobota | 31.10. | 14.00 | A muži | Slavia HK | |
13. | sobota | 31.10. | 11.45 | SD | Slavia HK | |
13. | neděle | 1.11. | 9.30 | Olympia B | SŽ | |
13. | neděle | 1.11. | 11.15 | Olympia B | MD | |
13. | neděle | 1.11. | 14.00 | B muži | Lokomotiva | |
14. | sobota | 7.11. | 14.00 | Kostelec n.O. | A muži | |
14. | sobota | 7.11. | 14.00 | Kobylice | B muži | |
1. | sobota | 7.11. | 16.15 | MFK Trutnov/Úpice | SD | |
14. | sobota | 7.11. | 9.30 | SŽ | Nové Město | |
14. | sobota | 7.11. | 11.15 | MD | Nové Město |
Kalendář
Vzkazovník
jstrnad
Termíny turnajů Havlovice
27.7. - MAXISUPERHAPOSTAR nad 60 -let
31.8. - SUPERHAPOSTAR - nad 50 let
Zatím účast na turnajích za Sedláky Chlumec n. C. není nahlášena.
31.8. - SUPERHAPOSTAR - nad 50 let
Zatím účast na turnajích za Sedláky Chlumec n. C. není nahlášena.
22. 3. 2024 16:05
jstrnad
Nový pokračovatel u Applu
Danu Applovi přibyl do rodiny nový člen - syn David. Blahopřejeme.
11. 2. 2024 18:30
jstrnad
Předsilvestrovský fotbálek
Předsilvestrovský fotbálek se uskuteční na UMT SOKOL v SO 30.12. 2023 od 10.30 hod. Následovat bude posezení a vyhodnocení fotbálku a celé sezóny SG od 12.00 hod. v restauraci SOKOLOVNA.
21. 12. 2023 21:14
jstrnad
MAXISUPERHAPOSTAR U60 odjezd
Sraz nominovaných borců k odjezdu do Havlovic, na MAXISUPERHAPOSTAR U60, je v sobotu 29.7.2023 v 06.55 hod. u restaurace SOKOLOVNA. Odjezd je os, auty v 07.00 hod.
24. 7. 2023 10:07
jstrnad
Havlovice 2023 - 29.7. a 2.9.
MAXISUPERHASTAR U60 (nominace a zajištění - Hladík J., a SUPERHAPOSTAR U50 (nominace a zajištění - Hubáček P.) - oboje zaplaceno. Teď už se jen zúčastnít a kvalitně reprezentovat.
2. 6. 2023 21:11
Dny a svátky
Dnes je Pondělí,
13. 05. 2024
Svátek má:
-
Servác
Počítadlo přistupů
Dnes8
Včera23
Týden8
Měsíc327
Celkem67555
Včera23
Týden8
Měsíc327
Celkem67555
Nyní jsou připojeni 2 hostů a žádní členové