SG NBydzov - venku 2012

SG Nový Bydžov – SG Chlumec n. C. 1:2 (0:1)

Branky: Spejchal Martin 2x

SG Chlumec – vítězství v rámci posvícení

Dne 13. sprna  2012 jsme sehráli přátelské utkání  s SG Nový Bydžov v rámci novobydžovského posvícení .  Předpokládali jsme kvalitu soupeře a tak se na naší soupisce objevilo několik staronových i nových tváří (Tomáš Rusín, Petr Černohlávek a Karel Vítek). Domácí nám přichystali několik překvapení, když za ně nastoupil M. Nosek, R. Chaloupka, Zima a nestárnoucí J. Košátko. Petr Průcha se šetřil na hlavní zápas s Kozlovnou L. Vízka.

Utkání začalo ve svižném tempu a útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. My jsme byly ale úspěšnější, když po zahrání přímého kopu T. Divíškem vypadl míč z ruky domácímu brankáři K. Průchovi, a pro M. Spejchala již nebyl problém v dorážce  (0:1). Domácí nám potom začali zle zatápět a snad největší šanci prvního poločasu měl J. Košátko, kdy ze 100% šance  volit technickou střelu, kterou ale našeho brankáře P. Černohlávka nepřekvapil. Stavem 1:0 v náš prospěch skončil první poločas.

Do druhého poločasu vstoupili opět aktivněji domácí s vidinou vyrovnání. My jsme odpovídali rušovitými protiútoky. Jeden v nich po nenápadné střele ze strany a chybě domácího gólmana skončil v domácí síti. Našim úspěšným střelcem byl opět M. Spejchal. S tím se ale domácí nehodlali smířit a vystupňovali svůj tlak. Přikovali nás na naši půli a jejich šance se množily. Naštěstí většinu akcí chtěli „vykombinovat“ až do brány, což byla voda na náš mlýn. Jediná jejich branka padla po střele R. Chaloupky a to bylo ze strany domácích vše.  Hra se konci trochu přiostřila, ale svoje vedení jsme již nepustili.

Utkání by patrně slušela remíza, ale vítězství se počítá. Velmi dobře zahrál autor gólů M. Spejchal, v útoku poctivě bojoval T. Divíšek. Zálohu se snažil rozhýbat T. Rusín a obranu řídíl s přehledem O. Volejník. Pochvalu si zaslouží ale samozřejmě všichni hráči, kteří  reprezentovali chlumeckou kopanou.

Naše sestava:  Černohlávek Petr  –  Černík Vladislav, Čepek Miloslav, Volejník Oldřich, Mikšovký Zdeněk  –  Volejník Lukáš, Heger Karel, Rusín Tomáš, Vítek Karel – Divíšek Tomáš, Pavlásek Leoš  - Strnad Josef, Hladík Josef, Spejchal Martin

Jednatel: Mikšovský Zdeněk

Vedoucí mužstva: Hladík Josef