Turnaj Bobnice 2012

SG Dvory - SG Chlumec n. C.  1:2 (0:1)

Branky: Kubelka Karel 1x, Hladík Jiří 1x

Zasloužené vítězství

Na tradičním turnaji v rodné vísce našeho dlouholetého výborného hráče Jaroslava Hrůzy, jsme zahájili turnaj s SG Dvory. Tento soupeř byl pohodový a byl pod naším neustálým tlakem. Šancí jsme si vytvořili opravdu hodně, ale v prvním poločase proměnili jenom jednu.

I druhý poločas byl obdobou prvního. V pohodě jsme zvýšili na 2:0 a hráči soupeře přece jen přidali. Výsledkem jejich snahy bylo ale již jenom snížení na 2:1.

SG Bobnice - SG Chlumec n. C.  3:3 (3:1)

Branky: Kubelka Karel 2x, Volejník Oldřich 1x

Perně vybojovaná remíza

Domácí pořadatel turnaje se prezentovat velmi dobrým výkonem v prvním zápase s SG Straky (i když prohrál) a na nás se ještě výrazně posílil.

Zápas jsme začali velmi dobře a domácí překvapili útočnou aktivitou. Po jedné z vydařených útočných akcí, jsme šli do vedení 1:0. Pak ale domácí přidali, naše záloha nestíhala a obrana začala chybovat. Domácí nás přehrávali a zaslouženě se dostali až do vedení 3:1 a my jsme byli rádi, že jejich snažení bylo přerušeno poločasovou přestávkou.

Do druhého poločasu domácí nastopili ve stylu prvního a my se nestačili otáčet. Naštěstí neproměnovali a šance. Postupně jsme hru vyrovnali a do sedla nás posadila hrubá chyba domácího gólmana, kdy gól Karlu Kubelkovi doslova daroval. Po tomto gólu se domácí začali strachovat o vítězství a my jsme již zasadili třetí úder v podobě překrásného centru Jiřího Hladíka a doklepnutí Karla Kubelky.

Domácí se již kromě diskuzí s hlavním a postraním rozhodčím na nic nezmohli a utkání skončilo po zásluze remízou.

SG Straky - SG Chlumec n. C.  0:1 (0:0)

Branky: Volejník Oldřich

Výhra se stěstím

Ve třetím utkání jsme nastopili s SG Straky. V jejich řádách hrál vyborný útočník (cizinec - jižní temperament), který byl už naštěstí trochu indisponován.

Vyrovnaný zápas, kdy Strakám stačila k vítězství v turnaji i remiza, skončil v poločase 0:0.

V druhém poločase pokračovala výborná kopaná z první půle. Největší šanci Strak neproměnil výše zmiňovaný útočník, kdy se přehnal přes dva naše bránící hráče a střílel již do prázdné brány (náš golman byl již překonán). V pravé chvíli se ale na brankové čáře zjevil Miroslav Hanzl (Gebre Sellasie), míč zpracoval a po klíčce útočícímu hráči míč ukopl (rozehrál). Tento okamžil soupeře přišel draho, protože cca 5 minut před koncem dostal míč za obranu soupeře Olda Volejník od Karla Kubelky a chladnokrevně proměnil.

Zápas jsme již dotáhli do vítězného konce.

Tímto vítězstvím jsme již potřetí vyhráli turnaj v Bobnicích. Dik patří hlavně jednateli naší SG p. Mikšovskému, protože poskládání našeho mužstva bylo tentokrát opravdu mezinárodní (Chlumec n. C., Lovčice, Běrunice, Žíželice, Lužec a Městec Králové). Vítězství ale vybojovali hlavně hráči na hřišti za to jim patří velký dík. Po převzetí poháru za první místo jsme se přesunuli do Sportbaru, kde proběhlo závěrečné vyhodnocení (včetně srovnání poháru s trenérem st. žáků FK Chlumec n. C. - p. M. Černým, který přivezl taktéž pohár za 1. místo na turnaji absolvovaném v Praze Vysočanech - blahopřejeme).

Fotografie z turnaje v Bobnicích a závěrečného vyhodnocení jsou vystaveny v sekci Fotogalerie.

Naše sestava:  Doležal Roman – Hansl Miroslav, Drozen Pavel, Čepek Miloslav, Mikšovský Zdeněk –  Dvořáček Radek , Volejnik Oldřich, Hošek Miroslav, Císař Miroslav – Kubelka Karel, Hladík Jiří - Strnad Josef