Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

Žádné události nenalezeny

Fotogalerie

10.12. 2016 14. ročník turnaje SGCH

14. ročník turnaje SG FKCH - Slavíčkova hala

               Dne 10.12.2016 proběhl již 14. ročník tradičního turnaje starých gard, jehož hlavní pořadatel Zdeněk Mikšovský tentokrát vše organizoval z domova (rehabilitace po pobytu v nemocnici). Jediná komplikace se objevila v pátek před turnajem, kdy odřeklo účast družstvo Nepolis. Samotný turnaj již proběhl bez větších komplikací. Všechny týmy se prezentovaly solidními výkony, ale vyhrát mohl jen jeden. Nejúspěšnější bylo nakonec asi největší překvapení turnaje družstvo FKCH-B, které i když na začátku turnaje prohrálo s FKCH-A, tak pak už měly jeho výkony jen stoupající tendenci. Tým, na jehož sestavení měl velký podíl Jirka Zeman (Nývlt - Žamberk, Berounský - Kopidlno a Mašinda) s ostatními borci z Lovčic, zazářil.  Clumecký A-team střídal dobré výkony se slabšími a obsadil páté místo. Vyhlášení proběhlo tradičně na baru již za účasti našeho managera s berlemi a podsedákem. Ceny byli rozdány společně s diplomy. Poděkování za pomoc s organizací Vladanu Kárníkovi a Jardovi Machačovi. Většinu zápasů odřídil s přehledem Petr Průcha, za což mu patří velký dík. Zajímavostí je, že jedinou žlutou a červenou kartu musel v jediném zápase udělit bývalému ligovému rozhodčímu Drahoši Drábkovi (družstvo SG Staré Hradiště). Všech zúčastněným borcům děkujeme za účast a sportovní vystupování a již se těšíme na další ročník.

Kdo nás reprezentoval:

Sestava FKCH-A: Černohlávek Petr - Volejník Odřich, Volný Jiří, Hošek Miroslav, Strnad Josef, Volejník Lukáš, Kárník Vladan a Vaňura Ondřej (Běrunice).

Sestava FKCH-B: Hanuš Pavel - Hála Marek, Císař Miroslav, Zeman Jiří, Kupka Radek, Mašinda Jaroslav (Sloveč), Nývlt Milan (Vamberk), Berounský Patrik (Kopidlno).


 

 

 

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
SUPERHAPOSTAR a MAXIHAPOSTAR
Superhapostar a Maxihapostar zaplaceny a budeme doufat.
25. 1. 2021 0:18
jstrnad
Havlovice SUPER a MAXI
Pozvánka na letošní turnaje v Havlovicích od J. Toholy již dorazila. Kromě tradičních turnajů (HAPO a SUPERHAPO - 28.8.) je v plánu ještě uspořádání turnaje MAXISUPERHAPO - 1.8., tj. turnaje nad 60 let. Je se na co se těšit. :)
1. 1. 2021 6:06
jstrnad
Fotbálek 9.12.2020 a vyhodnocení
Dnešní fotbálek se v případě zájmu uskuteční (budou odeslány sms). Je nutno přijít připraven ke hře (šatny a sprchy nejsou k dispozici). Vyhodnocení v restauraci Sokolovna může proběhnout, ale zavírací doba je 20.00 hod.
9. 12. 2020 10:04
jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04

Dny a svátky

Dnes je Úterý,
11. 05. 2021

Svátek má:
  • Svatava

Počítadlo přistupů

Dnes1
Včera11
Týden12
Měsíc106
Celkem51267

Nyní jsou připojeni 9 hostů a žádní členovéContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.