Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

Žádné události nenalezeny

Fotogalerie

24.6. 2017 Turnaj SG SK Městec Králové

Turnaj SG SK Městec Králové 24.6. 2017

 

Hookers Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:4

               První utkání turnaje jsme odehráli s tradičním účastníkem turnaje týmem Hookers Městec. Po dobré kombinační hře soupeře přehráváme a vítězíme. Branky: 3x Volný a 1x Kárník.

 

 

Sokol Sloveč : Sedláci Chlumec n. C. 3:4

               Vstup do utkání se nám nepovedl a do vedení šel soupeř. Stav jsme ale dokázali otočit a soupeř už jen dokázal snížit. Branky: 2x Havlíček, 1x Hubáček a 1x Volný.

 

SG Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:1

               Souboj o první místo ve skupině přinesl velmi nervózní utkání (hlavně ze strany domácích). Ti i přes lehkou herní převahu inkasují po akci z dílny ČD - Jirka Volný zatažení a gólové zakončení Jirky Zemana do šibenice. Tento gól byl v utkání jediný a znamenal naše vítězství, což někteří borci SG Městec Králové nesli hodně těžce. Branky: 1x Zeman.

 

 

Autobusáci Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:9 - čtvrtfinále

               Tím, že jsme zvítězili ve skupině A, jsme měli v souboji o postup soupeře ze čtvrtého místa skupiny B. Soupeř měl vynikající fanklub a bylo nám potěšení si s ním zahrát. Aby někdo byl faulován a ještě se omluvil se nám už hodně dlouho nestalo. V pohodovém a férovém utkání soupeř bojoval čestně až do konce. Branky: 3x Morávek, 2x Kárník, 2x Volný, 1x Strnad a 1x Hubáček.

 

 

Ocean Logistics : Sedláci Chlumec n. C. 2:3 - semifinále

               Utkání s tradičním účastníkem turnaje se hrálo již na hlavním hřišti. Tým soupeře byl samý urostlý hráč s dynamitem v noze. Jediná jejich nevýhoda byla jeden borec na střídání. Bohužel utkání pro nás začalo špatně namazáním na první branku. Pak už se naštěstí karta obrátila a šli jsme do dvoubrankového vedení, když jsme ještě množství šancí zahodili. Oceán korigoval v poslední minutě a na vyrovnání mu již nezbyl čas. Branky: 2x Volný, 1x Kárník.

 

 

SG Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:0 - finále

               Ve finále opět SG Městec Králové. Utkání tentokrát nebylo již tak emočně vypjaté a neslo se taktickém duchu. Výbornou kombinační hru domácích jsme otupili, a takticky vedené utkání s nemnoha šancemi skončilo bez branek. Na řadu tak přišly pokutové kopy v kterých jsme v první sérii (5x pokutový kop) sahali po vítězství, ale stav 3:3. V pokračování se již naši netrefovali - 4x za sebou a městecký Křovina ukončil naše trápení. Branky: Bez.

 

Všem borcům, kteří reprezentovali chlumeckou starou gardu, děkujeme. Vše zdáli pozoroval generální manaže a sponzor Zdeněk Mikšovský (byl telefonicky informován po každém zápase). Sada plechovkových piv byla rozebrána, ale pořád je tu k vypití 5l soudek gambrinus 11° (ve středu na pravidelném fotbálku SG) a k vystavení pohár za zasloužené druhé místo. Chválíme organizátory turnaje a ještě jednou se omlouváme za dočasnou ztrátu klíče od šatny.

 

Kdo nás reprezentoval: Petr Černohlávek - Josef Strnad, Milan Havlíček, Vlastimil Krnáč, Jiří Zeman - Jiří Volný, Vladan Kárník, Pavel Hubáček a Martin Morávek.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04
jstrnad
U45 v N. Bydžově na posvícení
Na pozvání SG Nový Bydžov (Petra Průchy) sehrajeme v PO 17.8. s předpokladem od 15.30 hod. přátelský zápas s SG NB ve formátu U45.
6. 8. 2020 23:01
jstrnad
Zítřejší program - malá výročka
Zítra po fotbálku bude něco k zakousnutí a k zapití pivo gambrinus 10 a plzeň 12.
9. 6. 2020 21:50
jstrnad
Sparta - Plzeň
Na sledování live přenosu Sparta - Plzeň, O2 TV sport - ST 27.5.(od 19.30 hod), je zajednán stůl v reastauraci Sokolovna od 19.30 hod. ;)
26. 5. 2020 8:30

Dny a svátky

Dnes je Čtvrtek,
26. 11. 2020

Svátek má:
  • Artur

Počítadlo přistupů

Dnes9
Včera13
Týden44
Měsíc366
Celkem49246

Nyní jsou připojeni 426 hostů a žádní členovéContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.