Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

Žádné události nenalezeny

Fotogalerie

24.6. 2017 Turnaj SG SK Městec Králové

Turnaj SG SK Městec Králové 24.6. 2017

 

Hookers Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:4

               První utkání turnaje jsme odehráli s tradičním účastníkem turnaje týmem Hookers Městec. Po dobré kombinační hře soupeře přehráváme a vítězíme. Branky: 3x Volný a 1x Kárník.

 

 

Sokol Sloveč : Sedláci Chlumec n. C. 3:4

               Vstup do utkání se nám nepovedl a do vedení šel soupeř. Stav jsme ale dokázali otočit a soupeř už jen dokázal snížit. Branky: 2x Havlíček, 1x Hubáček a 1x Volný.

 

SG Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:1

               Souboj o první místo ve skupině přinesl velmi nervózní utkání (hlavně ze strany domácích). Ti i přes lehkou herní převahu inkasují po akci z dílny ČD - Jirka Volný zatažení a gólové zakončení Jirky Zemana do šibenice. Tento gól byl v utkání jediný a znamenal naše vítězství, což někteří borci SG Městec Králové nesli hodně těžce. Branky: 1x Zeman.

 

 

Autobusáci Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:9 - čtvrtfinále

               Tím, že jsme zvítězili ve skupině A, jsme měli v souboji o postup soupeře ze čtvrtého místa skupiny B. Soupeř měl vynikající fanklub a bylo nám potěšení si s ním zahrát. Aby někdo byl faulován a ještě se omluvil se nám už hodně dlouho nestalo. V pohodovém a férovém utkání soupeř bojoval čestně až do konce. Branky: 3x Morávek, 2x Kárník, 2x Volný, 1x Strnad a 1x Hubáček.

 

 

Ocean Logistics : Sedláci Chlumec n. C. 2:3 - semifinále

               Utkání s tradičním účastníkem turnaje se hrálo již na hlavním hřišti. Tým soupeře byl samý urostlý hráč s dynamitem v noze. Jediná jejich nevýhoda byla jeden borec na střídání. Bohužel utkání pro nás začalo špatně namazáním na první branku. Pak už se naštěstí karta obrátila a šli jsme do dvoubrankového vedení, když jsme ještě množství šancí zahodili. Oceán korigoval v poslední minutě a na vyrovnání mu již nezbyl čas. Branky: 2x Volný, 1x Kárník.

 

 

SG Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:0 - finále

               Ve finále opět SG Městec Králové. Utkání tentokrát nebylo již tak emočně vypjaté a neslo se taktickém duchu. Výbornou kombinační hru domácích jsme otupili, a takticky vedené utkání s nemnoha šancemi skončilo bez branek. Na řadu tak přišly pokutové kopy v kterých jsme v první sérii (5x pokutový kop) sahali po vítězství, ale stav 3:3. V pokračování se již naši netrefovali - 4x za sebou a městecký Křovina ukončil naše trápení. Branky: Bez.

 

Všem borcům, kteří reprezentovali chlumeckou starou gardu, děkujeme. Vše zdáli pozoroval generální manaže a sponzor Zdeněk Mikšovský (byl telefonicky informován po každém zápase). Sada plechovkových piv byla rozebrána, ale pořád je tu k vypití 5l soudek gambrinus 11° (ve středu na pravidelném fotbálku SG) a k vystavení pohár za zasloužené druhé místo. Chválíme organizátory turnaje a ještě jednou se omlouváme za dočasnou ztrátu klíče od šatny.

 

Kdo nás reprezentoval: Petr Černohlávek - Josef Strnad, Milan Havlíček, Vlastimil Krnáč, Jiří Zeman - Jiří Volný, Vladan Kárník, Pavel Hubáček a Martin Morávek.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
SUPERHAPOSTAR a MAXIHAPOSTAR
Superhapostar a Maxihapostar zaplaceny a budeme doufat.
25. 1. 2021 0:18
jstrnad
Havlovice SUPER a MAXI
Pozvánka na letošní turnaje v Havlovicích od J. Toholy již dorazila. Kromě tradičních turnajů (HAPO a SUPERHAPO - 28.8.) je v plánu ještě uspořádání turnaje MAXISUPERHAPO - 1.8., tj. turnaje nad 60 let. Je se na co se těšit. :)
1. 1. 2021 6:06
jstrnad
Fotbálek 9.12.2020 a vyhodnocení
Dnešní fotbálek se v případě zájmu uskuteční (budou odeslány sms). Je nutno přijít připraven ke hře (šatny a sprchy nejsou k dispozici). Vyhodnocení v restauraci Sokolovna může proběhnout, ale zavírací doba je 20.00 hod.
9. 12. 2020 10:04
jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04

Dny a svátky

Dnes je Úterý,
11. 05. 2021

Svátek má:
  • Svatava

Počítadlo přistupů

Dnes1
Včera11
Týden12
Měsíc106
Celkem51267

Nyní jsou připojeni 6 hostů a žádní členovéContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.