Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

Žádné události nenalezeny

Fotogalerie

30.6. 2018 Turnaj SG SK Městec Králové

Turnaj SG SK Městec Králové 30.6. 2018

 

Ocean Logistics : Sedláci Chlumec n. C. 0:3

               V utkání s tradičním účastníkem turnaje šlo o to kdo dá první gól. Přečkali jsme šance soupeře a udeřili. Přestože se soupeř snažil srovnat naopak ještě po našem velmi dobrém výkonu ještě 2x inkasoval.

 

 

Autobusáci Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 0:3

               V utkání s pohodovým soupeřem jsme nic neponechali náhodě a po pěkných gólech zaslouženě zvítězili.

 

Sokol Sloveč : Sedláci Chlumec n. C. 2:3

               V utkání s týmem Slovče šlo o pořadí v tabulce. Postupně jsme se propracovali do zaslouženého tříbrankového vedení a zdálo se rozhodnuto. Utkání nám ale zkomplikoval náš starý známý rychlonožka Vaňura, který dvěma pěknými góly snížil a zadělal na drama. Vítězství jsme ale již udrželi a tím se stali vítězi skupiny B.

 

 

Hookers Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 2:5 - čtvrtfinále

               Čtvrtfinálové utkání s posledním týmem skupiny A jsme lehce podcenili a málem se nám to nevyplatilo. Sice jsme šli do vedení, ale Hookers dokázali dvěma slepenými góly otočit a ujmout se vedení. Naštěstí jsme poctivou hrou provedli obrat a nakonec utkání pohodově dohráli.

 

 

SG Městec Králové : Sedláci Chlumec n. C. 2:1 - semifinále

               Semifinálové utkání s naším tradičním soupeřem se hrálo na hlavním hřišti. V utkání velmi dobré úrovně, z obou stran, jsme přečkali úvodní šance domácích a naopak udeřili. Bohužel jednogólové vedení jsme do konce první půle neudrželi a domácí Křovina dvakrát trestal. Poprvé z penalty a podruhé gól šanci vypracoval. V druhé půli se gólový stav přes snahu obou mužstev již nezměnil (dle hodnocení diváků předčasné finále).

 

 

Sokol Sloveč : Sedláci Chlumec n. C. 3:1 - o 3. místo

               V utkání o třetí místo jsme sice šli do vedění, ale pak náš výkon uvadal. Přestalo se nám dařit a výsledkem byla zasloužená prohra 1:3, čímž nám soupeř vrátil porážku ze skupiny a obsadil konečné třetí místo.

 

Výsledné čtvrté místo je relativním zklamáním. Malá náhrada bramborové medaile bylo vyhlášení Vladana Kárníka nejlepším střelcem. Za čtvrté místo sud 10l gambrinus 10° takže příště na tréninkové jednotce staré gardy je prvních 20 piv zdarma. Všem borcům, kteří reprezentovali chlumeckou starou gardu poděkování. Vše z blízka pozoroval a řídil generální manažer a hlavní sponzor Zdeněk Mikšovský (moc děkujeme).

 

Kdo nás reprezentoval: Jiří Appl - Josef Strnad, Vlastimil Krnáč, Radek Volejník - Vladan Kárník, Pavel Janda, Miroslav Hošek a Daniel Appl.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04
jstrnad
U45 v N. Bydžově na posvícení
Na pozvání SG Nový Bydžov (Petra Průchy) sehrajeme v PO 17.8. s předpokladem od 15.30 hod. přátelský zápas s SG NB ve formátu U45.
6. 8. 2020 23:01
jstrnad
Zítřejší program - malá výročka
Zítra po fotbálku bude něco k zakousnutí a k zapití pivo gambrinus 10 a plzeň 12.
9. 6. 2020 21:50
jstrnad
Sparta - Plzeň
Na sledování live přenosu Sparta - Plzeň, O2 TV sport - ST 27.5.(od 19.30 hod), je zajednán stůl v reastauraci Sokolovna od 19.30 hod. ;)
26. 5. 2020 8:30

Dny a svátky

Dnes je Čtvrtek,
26. 11. 2020

Svátek má:
  • Artur

Počítadlo přistupů

Dnes9
Včera13
Týden44
Měsíc366
Celkem49246

Nyní jsou připojeni 4 hostů a žádní členovéContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.