Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

Žádné události nenalezeny

Fotogalerie

17.8. 2020 SG Nový Bydžov - venku

 SG Nový Bydžov U45 : SG Chlumec n. C. U45 1:3 (0:2)

Po solidním výkonu vítězíme

               Na pozvání staré gardy Nového Bydžova (Petra Průchy) jsme opět sehráli, v rámci novobydžovského posvícení a poutě, přátelské utkání s místní starou gardou (tentokrát U45). Z naší sestavy sice na poslední chvíli vypadli Petr Kycelt (svalové zranění) a Jiří Zeman (pozdní příjezd ze služby). Našemu managerovi se ale podařilo angažování velmi dobrých náhrad (Kare Jakubec a Hynek Černý). S Milošem Hojsákem a Karlem Vítkem se počítalo. Tentokrát jsme se nenechali zatlačit a hrála se vyrovnaná kopaná, ale naše protiútoky byly nebezpečnější. Po jednom takovém jsme se ujali vedení Leošem Svobodou. Soupeř hrozil hlavně rychlonohým Petrem Térem, ale to nestačilo. Ke konci prvního poločasu dokážeme z množství šancí ještě jednu proměnit po  přihrávce Pavla Hubáčka zakončoval Miloš Hojsák. V druhém poločase chtěli domácí se stavem něco udělat, ale velké šance přišli hlavně na naší straně a byly stoprocentní. Ze všech jsme proměnili jenom jednu opět Milošem Hojsákem. Do konce ale zbývalo dost času a domácí se konečně dostali do očekávaného tlaku. Z něj ale z nmožství šancí dokázali proměnit jen jedinou Milanem Jánským. Za nás výborný výkon Miloše Hojsáka, ale i další naši borci zahráli velmi dobře.

             Petrovi moc děkujeme za pozvání (novobydžovské SG) a doufáme, že jim budeme moci pozvání brzy oplatit.  Zdeňkovi poděkovámí za velmi dobrou managerskou práci a všem našim borcům za vzornou reprezentaci.

 

 

SG Chlumec n. C. U45: Robin Kysilka - Radek Volejník, Miloš Hojsák, Milan Najmon, Hynek Černý -  Lukáš Volejník, Karel Vítek, Karel Jakubec, Pavel Hubáček - Martin Morávek a Leoš Svoboda - Luboš Suchánek, Martin Mahr a Josef Strnad.

SG Nový Bydžov U45: Pavel Průcha - Macháček, Vlastimil Soukup, Karel Špidlen, Jan Zmítko, Petr Tér, Josef Košátko, Pavel Louda, Pavel Tauchen, Jaroslav Trejbal, Vlasta Kout, Milan Jánský, Pavel Šoltys, Ladislav Novotny a René Chaloupka - bude doplněno.

Realizační tým: Zdeněk Mikšovský, Josef Hladík.

Lavička: Ladislav Černík

Střelci: Milan Jánský - 2x Miloš Hojsák a Leoš Svoboda.

Rozhodčí: Vízek Stanislav.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
SUPERHAPOSTAR a MAXIHAPOSTAR
Superhapostar a Maxihapostar zaplaceny a budeme doufat.
25. 1. 2021 0:18
jstrnad
Havlovice SUPER a MAXI
Pozvánka na letošní turnaje v Havlovicích od J. Toholy již dorazila. Kromě tradičních turnajů (HAPO a SUPERHAPO - 28.8.) je v plánu ještě uspořádání turnaje MAXISUPERHAPO - 1.8., tj. turnaje nad 60 let. Je se na co se těšit. :)
1. 1. 2021 6:06
jstrnad
Fotbálek 9.12.2020 a vyhodnocení
Dnešní fotbálek se v případě zájmu uskuteční (budou odeslány sms). Je nutno přijít připraven ke hře (šatny a sprchy nejsou k dispozici). Vyhodnocení v restauraci Sokolovna může proběhnout, ale zavírací doba je 20.00 hod.
9. 12. 2020 10:04
jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04

Dny a svátky

Dnes je Úterý,
11. 05. 2021

Svátek má:
  • Svatava

Počítadlo přistupů

Dnes1
Včera11
Týden12
Měsíc106
Celkem51267

Nyní jsou připojeni 9 hostů a žádní členovéContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.