130803 Turnaj Semín 2013

SG Semín A - SG Chlumec n. C.  1:2 (0:1)

Branky: Hubáček, Morávek (2x vypracoval finálovku Divíšek)

Neplodná převaha domácích

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu Semínu A. S mladším a aktivnějším soupřem jsme drželi krok. Soupeř byl velmi dobrý dopředu (bři Strnadové), ale již horší dozadu. Po velmi pěkné individuální akci Tomáše Divíška se doklepnutím Pavla Hubáčka ujímáme vedení. Domácí se již z mnoha šancí v prvním poločase vyrovnání nedočkali. Ve druhém poločase domácí srovnávají a my opět po akcí Tomáše Divíška jdeme do vedení a to již udržime až do konce.

SG Moravany - SG Chlumec n. C.  2:1 (1:0)

Branky: vlastní připsána Morávek Martin

Tvrdě hrající soupeř

Utkání proti loňskému vítězí začínáme pozornou obranou hrou. Bohužel hned zkraje odstupuje Tomáš Divíšek a jsme bez možnosti střídání. Soupeř je první poločas lepší a ujímá se zaslouženě vedení. Do druhého poločasu se ale karta obrací a začínáme soupeři zatápět. Zaslouženě vyrovnáváme a jsme lepší. Pak ale přichází hrubý faul na Štefana Szaba, který odstupuje. Moravany se ujímají vedení po nedorozumění v naší obraně a tento stav se již do konce utkání nemění.

SG Semín B - SG Chlumec n. C.  3:5 (2:1)

Branky: Pavlásek Petr 2x, Morávek Martin, Heger Karel a Volejních Oldřich

Zmrtvíchvstání

V posledních utkání proti SG Semín B jsme potřebovali k dobrému umístění vyhrát. Domácí "B" mužstvo své předchozí utkání prohrálo, ale prezentovalo se solidní kombinační kopanou. Nás naštěstí již posílil, a to výrazně, Petr Pavlásek. V prvním poločase jsme hráli příliš profesorsky a výsledkem byly chyby v obraně a poločasová prohra 2:1. V druhém poločase to již bylo o něčem jiném. Ač v jedenácti, tak jsme domácí rozebrali, a začali po rychlých kombinačních akcích obracet skóre až na konečných 5:3 pro nás.

Celkové hodnocení - 2. místo

Výborné druhé místo v neskutečné letní výhní bylo odměnou 13-ti statečným a vzorně reprezentujím SGCH. Nabízela se ještě možnost sehrání zavěrečného finálového utkání s SG Moravany o první místo, ale to jsme k naším personálním problémům s díky odmítli. Poděkování patří za morální podporu věrným fanouškům Josefu Diviškovi a vnukovi Tomášovi. Smůlu měli naši hráči, kteří neřídili, protože zavěrečné velké fernety (2x) v tomto horku byly náročné. Vyhranou láhev fernetu jsme radši dobrovolně ponechali domácím. S krásným pohárem jsme se odebrali k závěrečnému hodnocení do Sportbaru.

Poděkování za vydařenou reprezentaci patří opět dobré manažerské práci Zdeňka Mikšovského (příště více hráčů!!!) a všem reprezentantům SG Chlumec n. C.

Naše sestava:  Jeřábek František – Tuček Luboš, Volejník Oldřich, Mikšovský Zdeněk, Strnad Josef - Morávek Martin, Sabó Miloš, Hubáček Pavel, Heger Karel - Kubelka Karel,  Divíšek Tomáš - Bien Jiří, Pavlásek Petr