Bramborové Havlovice

Union Beroun - Sedláci Chlumec n. C.  3:3 (2:2)

Branky: Jank, Luňák a Strnad.

Ztracené tři body

Do utkání jsme vstoupili výborně a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. Union snížil obstřelem Jirky do šibenice a do poločasu dokázal ještě vyrovnat. V druhém poločase jsme opět strhli vedení na svoji stranu, ale velmi netakticky jsme vedení neubránili. Nakonec remíza s kterou jsme nebyli spokojeni.

RH Hradec Králové - Sedláci Chlumec n. C.  0:2 (0:2)

Branky: Mikšovský a Volejník.

Zasloužená výhra

Výborně odježděné utkání v kterém dal první gól Zdeněk, když si krásně připravil míč a z voleje napálil pod šibenici. Rudá Hvězda si na nás věřila, ale vyloženou šanci si prakticky nevytvořila. Pak jsme přidali ještě druhý gól a cennou výhru udrželi.

ZaP Nové Město n. M. - Sedláci Chlumec n. C.  0:0 (0:0)

Branky:

Taktický výborně

Na Jirku jsme prakticky nenechali vystřelit, poctivě dřeli hlavně dozadu a výborný výsledek s loňským vítězem se dostavil.

HAFA Havlovice - Sedláci Chlumec n. C.  0:0 (0:0)

Branky:

Jistota bodu

V posledním utkání ve skupině nám k postupu do semifinále stačila remíza, popř. až dvougólová prohra. Přesto jsme opět odehráli velmi dobrý zápas jak vpředu, tak vzadu a výsledkem byla remíza. Tento výsledek byl zárukou našeho nečekaného postupu do semifinále.

1. semifinále - Pražská Trutnov - Sedláci Chlumec n. C.  5:0 (4:0)

Branky:

Gól v 30 sekundě

Semifinále proti vítězi skupiny A jsme začali opravdu smolně. Po odvrácení útoku Pražské a založení našeho se míč nešťastně odrazil od rozhodčího, který takto založil protiútok Pražské a ten skončil hned v 30 s gólem. Za chvíli dostáváme další laciný gól a o utkání je praktický rozhodnuto. Do poločasu Pražská přidává ještě dva góly a její kralování na hřišti pokračuje i v druhém poločase. Bohužel se projevil náš úzký kádr a některé naše hráče již začínají limitovat zdravotní problémy. Zasloužená prohra.

O 3. místo Kopáči Červený Kostelec - Sedláci Chlumec n. C.  2:0 (1:0)

Branky:

Naše fyzička není železná

V utkání o třetí místo jsme se vzchopili k solidnímu výkonu, ale první více než laciný gól nám příliš nepomohl (neodkopnutý míč, teč Zdeňka a kamenný Jirka a míč letící rychlostí 0,1 km/h končí v naší síti). Přesto naše snaha dopředu je solidní a diváci vidí pěkné utkání. Kopáčí jsou ale přece jenom o něco lepší a dávají ještě druhý slepený gól a rozhodují utkání. Pro náš z toho plyne bramborová medaile.

Hodnocení

Velmi vydařený turnaj pro Sedláky z Chlumce. Velké poděkování Zdeňkovi za maximální managerskou snahu, ale některé věci opravdu nejdou ovlivnit. Moc děkujeme všem sedmi statečným (kteří hráli bez možnosti střídání jako jediní v turnaji - ostuda pro ...) a Slávovi Čepkovi jako vedoucímu (který jel i když nemohl hrát). Je pravda, že vystupování z aut (jak na Lokomotivě - kde jsme se stavovali), tak potom doma bylo u některých jedinců dost komické. Nohy mě bolí ještě dneska (a co teprve Zdeňkovi kyčle a Milošovi záda atd...). Naše železná vůle a výborné morálně volní vlastnosti slavili v Havlovicích úspěch jak u pořadatelů, tak i u ostatních mužstev.

Poděkování za vydařenou reprezentaci patří dobré manažerské práci Zdeňka Mikšovského a všem hráčům, kteří vzorně reprezentovali Sedláky Chlumec n. C. Velký dík za přátelskou hráčskou výpomoc SG Městec Králové (Jank, Sabó). Potravinový koš a drobnosti za 4. místo jsme si poctivě rozdělili na místě.

PS: Dlužim ještě 10-piv za soudek z tunaje v Městci Králové.

Naše sestava:  Bína Jiří – Mikšovský Zdeněk, Volejník Odřich, Strnad Josef, Sabó Miloš, Jank Josef a Luňák Miloš –  nehrající vedoucí mužstva Čepek Miloslav.

160910 SUPERHAPOSTAR 2016

6. místo Havlovice - SUPERHAPOSTAR

Union Beroun - Sedláci Chlumec n. C.  1:1 (1:1)

Branky: Luňák Miloš.

Dobrý úvod

Do utkání jsme vstoupili výborně a po nepovedené střele Miloše Luňáka se ujali vedení. Bohužel jsme se neradovali dlouho, protože Franta Hansl dostal gól odrazem od břevna a bylo srovnáno. I přes šance na obou stranách se již skóre nezměnilo.

Kopáči Červený Kostelec - Sedláci Chlumec n. C.  0:0 (0:0)

Branky:

Opět remíza

Utkání začalo naší střelou do tyče, kterou bohužel Olda nedokázal dorazil. Hra se potom vyrovnala a ve velkých šancích domácích nám pomohl Fanda v brance. Bohužel se ukázalo, že tato remíza byla pro nás málo.

Dědci Náchod - Sedláci Chlumec n. C.  5:0 (1:0)

Branky:

Po půli propadák

První půle byla z naší strany dobrá i přes velké šance soupeře, které nedopadli. Tlaku jsme ale neodolali a přece jen jedna branka po vyšachovaní naší obrany padla. V druhé půli nás domácí po dokonalých kombinacích zcela přehráli. V obranné činnosti jsme zcela propadli a většina gólů bylo zakončení prakticky do prázdné branky.

Hodnocení

Nepříznivé skóre nám sebralo šanci na postup o který si nakonec zahráli naši první dva soupeři (o druhé postupové místo ze skupiny). Dědci Náchod se v turnaji ukázali jako bezkonkurenční a i druhý postupující z naší skupiny si vedl velmi dobře a nakonec skončil na celkově druhém místě. Nám tentokrát vázla přechodová fáze (potřebovali jsme přidat k Oldovi přidat ještě jednoho konstruktivního záložníka) a pokud se přidala špatná obraná faze byli jsme ze hry venku. Bohužel jen jeden vstřelený gól není dobrou vizitkou. Naše soupeře jsme pečlivě zanalyzovali a vydrželi až do závěrečného vyhlášení. Místní vodník byl z našeho Franty Hanzla dost nervózní (samá zelená). Konečné vyhodnocení proběhlo v chlumeckém Sportbaru. Všem našim borcům děkujeme za účast, ale příště to musí být lepší.

Naše sestava:  Hansl František - Bína Jiří, Volejník Odřich, Strnad Josef, Jank Josef, Čepek Miloslav, Vavřínek Petr, Šanda Zdeněk (Újezd) a Luňák Miloš.

180901 17. ročník SUPERHAPOSTAR 2018 Havlovice

5. místo Havlovice - SUPERHAPOSTAR

Union Beroun - Sedláci Chlumec n. C.  2:1 (2:1)

Branky: xxx.

Chyby rozhodly - A hřiště

V utkání s loňským finalistou jsme odehráli dobré utkání, které rozhodly naše chyby v obraně. Union hrál rychle dopředu, ale mi jsme solidně bránili a hráli dopředu kontrovali. Nakonec střílíme první gól a jdeme do vedení. Bohužel prakticky z protiútoku inkasujeme (střela z uctivé vzdálenosti se odráží od břevna, přímo nad hlavou našeno brankaře, a končí za brankovou čarou). Do vedení jde Union po ztrátě míče na půlicí čáře (J. Strnad, který si při zákroku zároveň obnovil zranění stydkého svalu a turnaj pro něj skončil) a následné nedohodě Bohouše Saba s Františkem Hanslem). I přes velký tlak a velmi dobrý výkon v druhém poločase jsme již srovnat nedokázali.

Hafa Havlovice - Sedláci Chlumec n. C.  1:4 (0:2)

Domácím nepomohl ani vodník - A hřiště

Domácí jsme zdolali po velmi dobrém výkonu a herní převaze. Gólům v jejich síti nezabránil ani "Čáryfuk" Tohola a ani maskot turnaje a všech havlovických akcí havlovický VODNÍK. V tomto utkání již za rozhodnutého stavu odstupuje se svalovým zraněním M. Strnad a turnaj pro něj končí.

Dědci Náchod - Sedláci Chlumec n. C.  4:2 (3:1)

Favorit zvítězil - B hřiště

S hlavním favoritem utkání našich naši borci (již bez možnosti střídání) sehráli velmi dobré utkání. Začátek nám vyšel náramně, když si Bohouš Sabó, všiml netakticky vyběhnutého brankáře, a z půlky ho přehodil. Bohužel inkasujeme vzápětí a do konce prvního počasu Dědci otáčejí až na 3:1. V druhém Dědci zvyšují až na 4:1, ale my po krásné konbinaci snižujeme na 4:2, a až do konce odehráváme velmi dobré utkání.

ZAPO Nové Město n. M. - Sedláci Chlumec n. C.  1:4 (0:2)

Nečekané, ale zasloužené - B hřiště

Po prohře s Dědky Náchod jsme již neměli postup ve svých rukách, ale přesto jsme chtěli v posledním utkání odvést co nejlepší výkon. To se zdařilo, když v začátku nás při akcích ZAPO podržel Franta Hansl v brance, a pak jsme již utkání ovládli. Borce v čele s Brendlem jsme uběhali a přestříleli a po pěkných kombinacích zaslouženě zvítězili.

Hodnocení

Postup jsme si tentokrát promarnili v prvním zápase, ale jinak za celý turnaj a předvedené výkony spokojenost. Poděkování borcům z SG Městec Králové, SG Převýšov a SG Chlumec n. C. Manažer SG Z. Mikšovský odvedl jako vždy dobrou (časově) práci.

Naše sestava:  Hansl František - Volejník Odřich, Sabó Bohumil, Albrecht Jan - Sabó Miloš, Strnad Milan - Steklý Milan - Vavřínek Petr a Strnad Josef.

Střelci, foto a podrobnosti z turnaje budou doplněny po přeposlání od p. Aleny Toholové.

170902 SUPERHAPOSTAR 2017

Branky: Hubáček Pavel.

Neplodná převaha

I přes drtivou herní převahu jse již nedokázali srovnat, když oba góly jsme dostali hned na začátku prvního poločasu.

Old Boys Jihlava - Sedláci Chlumec n. C.  1:1 (1:1)

Branky: Apolenár Karel.

Nedostačující remíza

Bohužel i v druhém utkání jsme byli první kdo inkasoval. Po propadnutí ve středu obrany na půlce soupeř skóroval střelou z uctivé vzdálenosti. Vyrovnání přišlo po střele nestřele Karla Apolenára, ale díky za ně. Bohužel i přes trvalou převahu, kdy hosté ale nebyli při rychlých protitocích bez šance, jsme se již k vítězství neprokombinovali.

Dědci Náchod - Sedláci Chlumec n. C.  2:1 (2:0)

Branky: Vavřínek Petr.

Solidně, ale bez bodu

V utkání s Dědky Náchod by nás do dalších bojů posunula jen naše výhra. Ve velmi dobrém utkání jsou ale Dědci o něco lepší, my ale bojujeme. První gól inkasujeme po centru a následné hlavičce (nedůraz obrany - J. Strnad i brankáře - F. Hansl). Druhý přichází po velmi pěkné kombinaci soupeře. Přesto po chybě brankáře dědků snižujeme Petrem Vavřínekem, když další šance již neproměňujeme. Zasloužené vítězství Dědků nám vystavuje stop do semifinálových bojů.

Hodnocení

Postup jsme si tentokrát promarnili v prvních dvou zápasech, kdy jsme měli podat lepší výkon jak dozadu, tak i dopředu. Rychle inkasované góly a snaha o otočení utkání s hrou do plné obrany, kdy nám vázla kombinace, nebyla dnes naše parketa. Dopříště máme o čem přemýšlet a už se těšime se na další ročník.

Naše sestava:  Hansl František - Hladík Josef, Strnad Josef, Volejník Odřich, Hubáček Pavel, Apolenár Karel, Jank Josef, Čepek Miloslav, Vavřínek Petr, Sabo Miloš, Sabo Bohuslav a Albrecht Jan.

Nehrající manager: Mikšovský Zdeněk.

190831 18. ročník SUPERHAPOSTAR 2019 Havlovice

Union Beroun - Sedláci Chlumec n. C.  3:3 (1:1)

Branky: Volejník, xxx a B. Sabó.

Chyby v obraně skoro rozhodly - A hřiště

V utkání s loňským finalistou jsme odehráli velmi dobré utkání, které rozhodly naše chyby v obraně a našich brankářů. 2x jsme vedli a Union pokaždé vyrovnal, když při druhém gólu se vyfauloval nás brankář Robin Kysilka (a jako jediný hráč za celý turnaj dostal červenou kartu). Hra v ostabení (cca 5 min.) a náhradní gólmán J. Strnad se vydařila napůl. Hrubou chybu nového gólmana (gól z rohu) naštěstí vykompenzoval Bohouš Sabó nádhernou hlavou s srovnal na konečných 3:3. Škoda tentokrát měl náš tým navíc.

Dědci Náchod - Sedláci Chlumec n. C.  1:0 (1:0)

Dědci bohužel byli po celý zápas lepší a zvítězili zaslouženě pro nás lichotivým rozdílem. Naše dvě šance zůstali neproměněny.

ZAPO Nové Město n. M. - Sedláci Chlumec n. C.  2:2 (0:2)

Bohužel bodová ztráta - A hřiště

Výborný vstup do zápasu a velká pochvala za první poločas. Vedení 2:0 bylo zasloužené. Bohužel další gól jsme již nepřidali a to se nakonec ukázalo jako rozhodující. Druhý poločas jsme upustili od aktivní hry a borci soupeře dalekonosnými střelami 2x vyškolili našeho gólmana a srovnali na konečných 2:2.

Klasici Jihlava - Sedláci Chlumec n. C.  0:2 (0:1)

Nečekané, ale zasloužené - A hřiště

Výborně sehrané poslední utkání, ale jak se nakonec ukázalo, tak ani výhra z tohoto a předchozího utkání by nám postupu nestačily (Dědci si postup pohlídali).  Na 2:0 jsme zvyšovali až na konci utkání a čekali na rozuzlení skupiny.

Hodnocení

Postup jsme si tentokrát promarnili nejspíše v prvním zápase (jen remíza), ale velká pochvala všem borcům za reprezetaci a managerovi za pevné vedení.

Naše sestava:  Kysilka Robin  - Volejník Odřich, Sabó Bohumil, Čepek Miloslav, Hladík Josef, Hubáček Pavel. Vítek Karel, Sabó Miloš, Heger Karel - Strnad Josef

GM: Mikšovský Zdeněk