SG Sány - venku 2013_1

SG Sány - SG Žiželice n. C./ SG Chlumec n. C. 3:4 (2:0)

Branky: Kubelka 2x (1x penalta), Volejník R., Morávek M.

Vítězství u dálnice

Dne 19. října  2013 jsme v přátelské výpomoci  (dojednal náš jednatel p. Mikšovský) doplnili SG Žiželice v utkání na hřišti SG Sány. Naše výpomoc nakonec čítala polovinu mužstva, když Strnad J. a Císař M. dorazili až na konci prvního poločasu. Výpomoc  v prvním poločase pro SG Žiželice přišla od hráčů Sán, kdy jim byl zapůjčen jeden domácí hráč (k doplnění do počtu 11). První poločas se nesl ve znamení zahazování 100% šancí hráči hostí (Kubelka a Morávek). Domácí trestali a do kabin odcházeli za vedení 2:0.

Do druhého poločasu přislo posílení SG Žiželice a s ním i otočení skóre. Domácí za neustálých diskuzí dokázali už jen snížit na 3:4.

Následovalo venkovní posezení s klobásou, nákup nefiltrovaného piva Hubertus a odjezd domů. Tentokrát bez vyhodnocení (to provedeme až ve středu v Sokolovně).

Naše sestava:  Flok J.. – Školník I., Mikšovský Z., Kunc V., (zapůjčený hráč SG Sány) –  Strnad J., Volejník R., Steklý M, Císař M. – Kubelka K., Morávek M.   - Novotný Jakub

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
Podzimní výročka SGCH
Výročka SGCH se uskuteční v SO 4.9.2021 od 14.00 hod. na ranči v Lišicích.
30. 8. 2021 8:40
jstrnad
SG Nový Bydžov U40
V rámci poutě (posvícení) sehrajeme v PO 16.8. od 17.00 hod. přátelské fotbalové utkání s SG Nový Bydžov - U40. - Městský stadion v NB.
12. 8. 2021 23:38
jstrnad
21.7. fotbálek se neuskuteční
Dnešní fotbálek se neuskuteční z důvodu konání přátelského fotbalového zápasu FKCH A - Slavie Pha B od 17.30 hod. Příjďte do hlediště nebo sledujte online (tvcom.cz - dnes - přenosy), pokud to bude fungovat - natáčíme a je online přenos.
21. 7. 2021 10:36