Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

Žádné události nenalezeny

Fotogalerie

150912 SUPERHAPOSTAR 2015

Bramborové Havlovice

 

Union Beroun - Sedláci Chlumec n. C.  3:3 (2:2)

Branky: Jank, Luňák a Strnad.

Ztracené tři body

               Do utkání jsme vstoupili výborně a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. Union snížil obstřelem Jirky do šibenice a do poločasu dokázal ještě vyrovnat. V druhém poločase jsme opět strhli vedení na svoji stranu, ale velmi netakticky jsme vedení neubránili. Nakonec remíza s kterou jsme nebyli spokojeni.

 

 

RH Hradec Králové - Sedláci Chlumec n. C.  0:2 (0:2)

Branky: Mikšovský a Volejník.

Zasloužená výhra

             Výborně odježděné utkání v kterém dal první gól Zdeněk, když si krásně připravil míč a z voleje napálil pod šibenici. Rudá Hvězda si na nás věřila, ale vyloženou šanci si prakticky nevytvořila. Pak jsme přidali ještě druhý gól a cennou výhru udrželi.

 

 

ZaP Nové Město n. M. - Sedláci Chlumec n. C.  0:0 (0:0)

Branky:

Taktický výborně

             Na Jirku jsme prakticky nenechali vystřelit, poctivě dřeli hlavně dozadu a výborný výsledek s loňským vítězem se dostavil.

 

 

HAFA Havlovice - Sedláci Chlumec n. C.  0:0 (0:0)

Branky:

 

Jistota bodu

             V posledním utkání ve skupině nám k postupu do semifinále stačila remíza, popř. až dvougólová prohra. Přesto jsme opět odehráli velmi dobrý zápas jak vpředu, tak vzadu a výsledkem byla remíza. Tento výsledek byl zárukou našeho nečekaného postupu do semifinále.

 

 

 

1. semifinále - Pražská Trutnov - Sedláci Chlumec n. C.  5:0 (4:0)

Branky:

Gól v 30 sekundě

             Semifinále proti vítězi skupiny A jsme začali opravdu smolně. Po odvrácení útoku Pražské a založení našeho se míč nešťastně odrazil od rozhodčího, který takto založil protiútok Pražské a ten skončil hned v 30 s gólem. Za chvíli dostáváme další laciný gól a o utkání je praktický rozhodnuto. Do poločasu Pražská přidává ještě dva góly a její kralování na hřišti pokračuje i v druhém poločase. Bohužel se projevil náš úzký kádr a některé naše hráče již začínají limitovat zdravotní problémy. Zasloužená prohra.

 

 

 

O 3. místo Kopáči Červený Kostelec - Sedláci Chlumec n. C.  2:0 (1:0)

Branky:

Naše fyzička není železná

             V utkání o třetí místo jsme se vzchopili k solidnímu výkonu, ale první více než laciný gól nám příliš nepomohl (neodkopnutý míč, teč Zdeňka a kamenný Jirka a míč letící rychlostí 0,1 km/h končí v naší síti). Přesto naše snaha dopředu je solidní a diváci vidí pěkné utkání. Kopáčí jsou ale přece jenom o něco lepší a dávají ještě druhý slepený gól a rozhodují utkání. Pro náš z toho plyne bramborová medaile.

 

 

Hodnocení

             Velmi vydařený turnaj pro Sedláky z Chlumce. Velké poděkování Zdeňkovi za maximální managerskou snahu, ale některé věci opravdu nejdou ovlivnit. Moc děkujeme všem sedmi statečným (kteří hráli bez možnosti střídání jako jediní v turnaji - ostuda pro ...) a Slávovi Čepkovi jako vedoucímu (který jel i když nemohl hrát). Je pravda, že vystupování z aut (jak na Lokomotivě - kde jsme se stavovali), tak potom doma bylo u některých jedinců dost komické. Nohy mě bolí ještě dneska (a co teprve Zdeňkovi kyčle a Milošovi záda atd...). Naše železná vůle a výborné morálně volní vlastnosti slavili v Havlovicích úspěch jak u pořadatelů, tak i u ostatních mužstev.

 

 Poděkování za vydařenou reprezentaci patří dobré manažerské práci Zdeňka Mikšovského a všem hráčům, kteří vzorně reprezentovali Sedláky Chlumec n. C. Velký dík za přátelskou hráčskou výpomoc SG Městec Králové (Jank, Sabó). Potravinový koš a drobnosti za 4. místo jsme si poctivě rozdělili na místě. 

 PS: Dlužim ještě 10-piv za soudek z tunaje v Městci Králové.

 

Naše sestava:  Bína Jiří – Mikšovský Zdeněk, Volejník Odřich, Strnad Josef, Sabó Miloš, Jank Josef a Luňák Miloš –  nehrající vedoucí mužstva Čepek Miloslav.

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04
jstrnad
U45 v N. Bydžově na posvícení
Na pozvání SG Nový Bydžov (Petra Průchy) sehrajeme v PO 17.8. s předpokladem od 15.30 hod. přátelský zápas s SG NB ve formátu U45.
6. 8. 2020 23:01
jstrnad
Zítřejší program - malá výročka
Zítra po fotbálku bude něco k zakousnutí a k zapití pivo gambrinus 10 a plzeň 12.
9. 6. 2020 21:50
jstrnad
Sparta - Plzeň
Na sledování live přenosu Sparta - Plzeň, O2 TV sport - ST 27.5.(od 19.30 hod), je zajednán stůl v reastauraci Sokolovna od 19.30 hod. ;)
26. 5. 2020 8:30

Dny a svátky

Dnes je Čtvrtek,
26. 11. 2020

Svátek má:
  • Artur

Počítadlo přistupů

Dnes9
Včera13
Týden44
Měsíc366
Celkem49246

Nyní jsou připojeni 7 hostů a žádní členovéContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.