Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

Žádné události nenalezeny

Fotogalerie

160910 SUPERHAPOSTAR 2016

6. místo Havlovice - SUPERHAPOSTAR

 

Union Beroun - Sedláci Chlumec n. C.  1:1 (1:1)

Branky: Luňák Miloš.

Dobrý úvod

               Do utkání jsme vstoupili výborně a po nepovedené střele Miloše Luňáka se ujali vedení. Bohužel jsme se neradovali dlouho, protože Franta Hansl dostal gól odrazem od břevna a bylo srovnáno. I přes šance na obou stranách se již skóre nezměnilo.

 

 

Kopáči Červený Kostelec - Sedláci Chlumec n. C.  0:0 (0:0)

Branky:

Opět remíza

             Utkání začalo naší střelou do tyče, kterou bohužel Olda nedokázal dorazil. Hra se potom vyrovnala a ve velkých šancích domácích nám pomohl Fanda v brance. Bohužel se ukázalo, že tato remíza byla pro nás málo.

 

 

Dědci Náchod - Sedláci Chlumec n. C.  5:0 (1:0)

Branky:

Po půli propadák

             První půle byla z naší strany dobrá i přes velké šance soupeře, které nedopadli. Tlaku jsme ale neodolali a přece jen jedna branka po vyšachovaní naší obrany padla. V druhé půli nás domácí po dokonalých kombinacích zcela přehráli. V obranné činnosti jsme zcela propadli a většina gólů bylo zakončení prakticky do prázdné branky.

 

 

 

Hodnocení

             Nepříznivé skóre nám sebralo šanci na postup o který si nakonec zahráli naši první dva soupeři (o druhé postupové místo ze skupiny). Dědci Náchod se v turnaji ukázali jako bezkonkurenční a i druhý postupující z naší skupiny si vedl velmi dobře a nakonec skončil na celkově druhém místě. Nám tentokrát vázla přechodová fáze (potřebovali jsme přidat k Oldovi přidat ještě jednoho konstruktivního záložníka) a pokud se přidala špatná obraná faze byli jsme ze hry venku. Bohužel jen jeden vstřelený gól není dobrou vizitkou. Naše soupeře jsme pečlivě zanalyzovali a vydrželi až do závěrečného vyhlášení. Místní vodník byl z našeho Franty Hanzla dost nervózní (samá zelená). Konečné vyhodnocení proběhlo v chlumeckém Sportbaru. Všem našim borcům děkujeme za účast, ale příště to musí být lepší.

 

Naše sestava:  Hansl František - Bína Jiří, Volejník Odřich, Strnad Josef, Jank Josef, Čepek Miloslav, Vavřínek Petr, Šanda Zdeněk (Újezd) a Luňák Miloš.

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
SUPERHAPOSTAR a MAXIHAPOSTAR
Superhapostar a Maxihapostar zaplaceny a budeme doufat.
25. 1. 2021 0:18
jstrnad
Havlovice SUPER a MAXI
Pozvánka na letošní turnaje v Havlovicích od J. Toholy již dorazila. Kromě tradičních turnajů (HAPO a SUPERHAPO - 28.8.) je v plánu ještě uspořádání turnaje MAXISUPERHAPO - 1.8., tj. turnaje nad 60 let. Je se na co se těšit. :)
1. 1. 2021 6:06
jstrnad
Fotbálek 9.12.2020 a vyhodnocení
Dnešní fotbálek se v případě zájmu uskuteční (budou odeslány sms). Je nutno přijít připraven ke hře (šatny a sprchy nejsou k dispozici). Vyhodnocení v restauraci Sokolovna může proběhnout, ale zavírací doba je 20.00 hod.
9. 12. 2020 10:04
jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04

Dny a svátky

Dnes je Úterý,
11. 05. 2021

Svátek má:
  • Svatava

Počítadlo přistupů

Dnes2
Včera11
Týden13
Měsíc107
Celkem51268

Nyní jsou připojeni 18 hostů a žádní členovéContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.