Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

říj
21

21.10.2020 18:00 - 19:30

říj
21

21.10.2020 19:30 - 21:00

říj
28

28.10.2020 18:00 - 19:30

říj
28

28.10.2020 19:30 - 21:00

Fotogalerie

Tréninková účast 2013

Tréninková účast 2013

 

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 1311 2011 2711 0412 1112 1812 3012  Poz.
 1.  APL  Jiří     M
    M       M
   O
     
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří     M M
M M
  O
O
 
 4.  CÍSAŘ  Miroslav   M
M
M
O M O  
 5.  ČEPEK  Miloslav O O
O
O
M   M  
 6.  ČERNÍK  Vladislav                
 7.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 8.  ČERNÝ  Milan             
 
 9.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 10.  DĚMJANOVIČ  Ladislav                
 11.  DOSEDĚL  Ladislav O O
O
         
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav                
 13.  DROBNÝ  Martin              
 14.  FRÝDA  Ondřej              
 15.  HÁLA  Marek O O
  O
O
M
O
 
 16.  HANSL  Miroslav            
 17.  HARTMAN  Jakub              
 18.  HEGER  Karel O  
O
O
 
 
M
 
 19.  HLADÍK  Josef              
 20.  HLADÍK  Lukáš                
 21.  HOŠEK  Miroslav       M
  M
M
 
 22.  HUBÁČEK  Pavel                
 23.  CHALOUPKA  René                
24.  CHOLASTA  Vít M M M
M
O
M
O
 
 25.  JEŘÁBEK  František                
 26.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří    
   
 
     
 27.  KÁRNÍK  Vladan M
O
 
M
M
 
 28.  KLOZ  Petr              
 29.  KŘOVINA  Martin                
 30.  KOLMAN  Petr                
 31.  KUČERA  Jiří O
 
O
 
  M
 
 32.  KUČERA  Jiří ml.                
 33.  KUČERA  Miroslav                
 34.  KYCELT  Petr      
  O
   
 35.  LUKEŠ  Tomáš                
 36.  LUŇÁK  Miloš    
   
     
 37.  LUŇÁK  Pavel                
 38.  MACHAČ  Jaroslav O O
         
 
 39.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk M O
M
M
O
O
 
 40.  MISÁR  Zdeněk                
 41.  MORÁVEK  Martin        
       
 42.  NEBESKÝ  Bohuslav O   O
         
 43.  PAVLÁSEK  Petr M
  M
M O
O
O
 
 44.  PAVLÁSEK  Leoš M
M
M M   O O
 
 45.  POKORNÝ  Petr                
 46.  RUSÍN  Tomáš                
 47.  SPEJCHAL  Martin                
 48.  SOLAR  David              
49.  SOUKUP (Slibov)                  
 50.  SOUKUP  Vlastimil                
 51.  SVOBODA  Jan              
 52.  STAŇO  Josef              
 53.  STRNAD  Josef O O
O
 O
 
O
M
 
 54.  STRNAD  Milan   O
 O
       
 55.  SUCHÁNEK  Luboš        O
  
     
 56.  ŠANDA  Zdeněk              
 57.  ŠIMON  Oldřich O
    O
     
 58.  ŠUSTA  Radek        
     
 59.  TUČEK  Luboš              
 60.  TŮMA  Vojtěch  M M
M
 
M
O
 
 
 61.  VANÍČEK  Lukáš                
 62.  VANÍČEK  Petr              
 63.  VAVŘÍNEK  Petr M
M
M
M
M
O
 
 64.  VEVERKA  Rudolf                
 65.  VLK  Drahoslav                
 66.  VÍTEK   Karel                
 67.  VOLEJNÍK  Oldřich O O
O
 
M
O
 
 
 68.  VOLEJNÍK  Lukáš   O
  O
   
   
 69.  VOLEJNÍK  Radek M
M
M M   M M  
 70.  ZEMAN  Jiří         M
  M
 
                     
      8:11 12:12 9:18 10:12  8:12 16:16 9:10
 
      UT sokol.
UT sokol. UT sokol. UT sokol. hala Naďa  hala Naďa bez

 

 

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 2509 0210 0910 1610 2310 3010 0611  Poz.
 1.  APL  Jiří  
       O    M      
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří     O O
       
 4.  CÍSAŘ  Miroslav       O   M  
 5.  ČEPEK  Miloslav O O
M
M O
O
O
 
 6.  ČERNÍK  Vladislav                
 7.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 8.  ČERNÝ  Milan             
 
 9.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 10.  DĚMJANOVIČ  Ladislav                
 11.  DOSEDĚL  Ladislav       O
  O
 
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav                
 13.  DROBNÝ  Martin              
 14.  FRÝDA  Ondřej         M
     
 15.  HÁLA  Marek                
 16.  HANSL  Miroslav            
 17.  HARTMAN  Jakub              
 18.  HEGER  Karel M O
M
  O
M
O
 
 19.  HLADÍK  Josef              
 20.  HLADÍK  Lukáš                
 21.  HOŠEK  Miroslav                
 22.  HUBÁČEK  Pavel                
 23.  CHALOUPKA  René                
 24.  CHOLASTA  Vít     O
M
M
 
 25.  JEŘÁBEK  František                
 26.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří   M
  M
M
     
 27.  KÁRNÍK  Vladan O
M
O M
M
O
O
 
 28.  KLOZ  Petr O
             
 29.  KŘOVINA  Martin                
 30.  KOLMAN  Petr                
 31.  KUČERA  Jiří M   M
  M
  O
 
 32.  KUČERA  Jiří ml.                
 33.  KUČERA  Miroslav                
 34.  KYCELT  Petr     O
       
 35.  LUKEŠ  Tomáš                
 36.  LUŇÁK  Miloš   O
  M
     
 37.  LUŇÁK  Pavel                
 38.  MACHAČ  Jaroslav             O
 
 39.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk M O O
O
O
M
M
 
 40.  MISÁR  Zdeněk                
 41.  MORÁVEK  Martin       M
       
 42.  NEBESKÝ  Bohuslav                
 43.  PAVLÁSEK  Petr       O O
  M
 
 44.  PAVLÁSEK  Leoš     O
O
O
M
 
 45.  POKORNÝ  Petr                
 46.  RUSÍN  Tomáš                
 47.  SOUKUP           M
     
 48.  SPEJCHAL  Martin                
 49.  SOLAR  David  M            
 50.  SOUKUP  Vlastimil                
 51.  SVOBODA  Jan              
 52.  STAŇO  Josef              
 53.  STRNAD  Josef M O
    O
M
O
 
 54.  STRNAD  Milan   M
         
 55.  SUCHÁNEK  Luboš          O    M
     
 56.  ŠANDA  Zdeněk              
 57.  ŠIMON  Oldřich O
  O   M
     
 58.  ŠUSTA  Radek       M
     
 59.  TUČEK  Luboš              
 60.  TŮMA  Vojtěch       M
M
  M
 
 61.  VANÍČEK  Lukáš                
 62.  VANÍČEK  Petr              
 63.  VAVŘÍNEK  Petr M
O
M
M
O
M
 
 64.  VEVERKA  Rudolf                
 65.  VLK  Drahoslav                
 66.  VÍTEK   Karel                
 67.  VOLEJNÍK  Oldřich O O
M
M
  O
O
 
 68.  VOLEJNÍK  Lukáš                
 69.  VOLEJNÍK  Radek M  M M O O M M  
 70.  ZEMAN  Jiří                
                     
      6:8 7:8 4:3 7:6 5:3 18:20 10:11
 
      tráva koup. tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
UT sokol.
UT sokol.

 

 

 

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 2407 3107 1408 2108 2808 0409 1109 1809  Poz.
 1.  APL  Jiří  
               
 2.  BELANEC  Anton                  
 3.  BIEN  Jiří O O
M
M
  O
  M
 
 4.  CÍSAŘ  Miroslav                
 5.  ČEPEK  Miloslav M M
M
O
M
M
O
O
 
 6.  ČERNÍK  Vladislav                  
 7.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
               
 8.  ČERNÝ  Milan                O M  
 9.  DIVIŠEK  Tomáš    M M     M
M
     
 10.  DĚMJANOVIČ  Ladislav                  
 11.  DOSEDĚL  Ladislav     O            
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav                  
 13.  DROBNÝ  Martin                
 14.  HÁLA  Marek                  
 15.  HANSL  Miroslav     M          
 16.  HARTMAN  Jakub                
 17.  HEGER  Karel M M
  O
  M
M
O
 
 18.  HLADÍK  Josef                
 19.  HLADÍK  Lukáš                  
 20.  HOŠEK  Miroslav                  
 21.  HUBÁČEK  Pavel                  
 22.  CHALOUPKA  René                  
 23.  CHOLASTA  Vít   O            
 24.  JEŘÁBEK  František                  
 25.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří   O   M
O
O
M
   
 26.  KÁRNÍK  Vladan       M O
O
M
   
 27.  KLOZ  Petr O              
 28.  KŘOVINA  Martin                  
 29.  KOLMAN  Petr                  
 30.  KUČERA  Jiří M M
  O
M
  M
   
 31.  KUČERA  Jiří ml.                  
 32.  KUČERA  Miroslav                  
 33.  KYCELT  Petr     M M
         
 34.  LUKEŠ  Tomáš                  
 35.  LUŇÁK  Miloš                
 36.  LUŇÁK  Pavel                  
 37.  MACHAČ  Jaroslav                  
 38.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk M M
M
O
M
  O
O
 
 39.  MISÁR  Zdeněk                  
 40.  MORÁVEK  Martin   O     O
    M
 
 41.  NEBESKÝ  Bohuslav                  
 42.  PAVLÁSEK  Petr         M        
 43.  PAVLÁSEK  Leoš                  
 44.  POKORNÝ  Petr                  
 45.  RUSÍN  Tomáš                  
 46.  SPEJCHAL  Martin                  
 47.  SOLAR  David O O
O
M
O
O
     
 48.  SOUKUP  Vlastimil                  
 49.  SVOBODA  Jan                
 50.  STAŇO  Josef         M M
     
 51.  STRNAD  Josef O M
M
O
M
M
O
O
 
 52.  STRNAD  Milan     M O
  M
O
O
 
 53.  SUCHÁNEK  Luboš                  
 54.  ŠANDA  Zdeněk O O
O
M
O
O
     
 55.  ŠIMON  Oldřich O     M
O
  M
M
 
 56.  ŠUSTA  Radek                
 57.  TUČEK  Luboš O M
             
 58.  TŮMA  Vojtěch                  
 59.  VANÍČEK  Lukáš                  
 60.  VANÍČEK  Petr                
 61.  VAVŘÍNEK  Petr O O
M
O
O
M
   
 62.  VEVERKA  Rudolf                  
 63.  VLK  Drahoslav                  
 64.  VÍTEK   Karel                  
 65.  VOLEJNÍK  Oldřich M M
  O
         
 66.  VOLEJNÍK  Lukáš              
 67.  VOLEJNÍK  Radek O O
O
O
M
O
M
 
 68.  ZEMAN  Jiří                  
                       
      4:3 5:4
6:4
1:4
4:2
2:8
6:3
8:7
 
      tráva koup. tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 1704  2404 0205 2205 2905 1906 2606 0307 1007
 1.  APL  Jiří  
               
 2.  BELANEC  Anton                  
 3.  BIEN  Jiří O M
O
Z
O
M
M
M
M
 4.  CÍSAŘ  Miroslav M O
             
 5.  ČEPEK  Miloslav   O   M
M
O
O
O
 
 6.  ČERNÍK  Vladislav                  
 7.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
               
 8.  ČERNÝ  Milan       M M M
       
 9.  DIVIŠEK  Tomáš                M O  
 10.  DĚMJANOVIČ  Ladislav                  
 11.  DOSEDĚL  Ladislav                  
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav                 M
 13.  DROBNÝ  Martin O                
 14.  HÁLA  Marek                  
 15.  HANSL  Miroslav O       O
  M
M
M
 16.  HARTMAN  Jakub O                
 17.  HEGER  Karel M  O  O
M
M
  O
O
 
 18.  HLADÍK  Josef M O
O
M
M
       
 19.  HLADÍK  Lukáš                  
 20.  HOŠEK  Miroslav                  
 21.  HUBÁČEK  Pavel                  
 22.  CHALOUPKA  René                  
 23.  CHOLASTA  Vít O M
    O
M
    M
 24.  JEŘÁBEK  František                  
 25.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří     O Z
O
M
    M
 26.  KÁRNÍK  Vladan   M     O
    M
 
 27.  KLOZ  Petr O                
 28.  KŘOVINA  Martin                  
 29.  KOLMAN  Petr                  
 30.  KUČERA  Jiří                 O
 31.  KUČERA  Jiří ml.                  
 32.  KUČERA  Miroslav                  
 33.  KYCELT  Petr                  
 34.  LUKEŠ  Tomáš                  
 35.  LUŇÁK  Miloš O M
  M
  M
M M
O
 36.  LUŇÁK  Pavel                  
 37.  MACHAČ  Jaroslav                  
 38.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk M O
    M
O
O
O
O
 39.  MISÁR  Zdeněk                  
 40.  MORÁVEK  Martin     M Z
M
O
  O
O
 41.  NEBESKÝ  Bohuslav                  
 42.  PAVLÁSEK  Petr       Z M
O
O
  O
 43.  PAVLÁSEK  Leoš       Z M
      O
 44.  POKORNÝ  Petr                  
 45.  RUSÍN  Tomáš                  
 46.  SPEJCHAL  Martin                  
 47.  SOLAR  David O M
  Z
O
M
  M
M
 48.  SOUKUP  Vlastimil                  
 49.  SVOBODA  Jan M                
 50.  STRNAD  Josef M   O
M
M
O
O
O
O
 51.  STRNAD  Milan       M          
 52.  SUCHÁNEK  Luboš      O     O        
 53.  ŠANDA  Zdeněk M M
M
M
O
M
 M    M
 54.  ŠIMON  Oldřich       Z O
  M
M
 
 55.  ŠUSTA  Radek M                
 56.  TUČEK  Luboš O M
M
  O
      M
 57.  TŮMA  Vojtěch                  
 58.  VANÍČEK  Petr M O
             
 59.  VAVŘÍNEK  Petr O M
  Z
O
M
M
  M
 60.  VEVERKA  Rudolf                  
 61.  VLK  Drahoslav                  
 62.  VÍTEK   Karel                  
 63.  VOLEJNÍK  Oldřich M     M
M
O
O
O
O
 64.  VOLEJNÍK  Lukáš M O
          M
 
 65.  VOLEJNÍK  Radek M O
M
Z
M
      O
 66.  ZEMAN  Jiří                  
                       
      8:6 13:11
6:10
7:6
6:8
10:7
10:2
8:6
12:4
      tráva koup. tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup.
tráva koup. tráva koup.

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04
jstrnad
U45 v N. Bydžově na posvícení
Na pozvání SG Nový Bydžov (Petra Průchy) sehrajeme v PO 17.8. s předpokladem od 15.30 hod. přátelský zápas s SG NB ve formátu U45.
6. 8. 2020 23:01
jstrnad
Zítřejší program - malá výročka
Zítra po fotbálku bude něco k zakousnutí a k zapití pivo gambrinus 10 a plzeň 12.
9. 6. 2020 21:50
jstrnad
Sparta - Plzeň
Na sledování live přenosu Sparta - Plzeň, O2 TV sport - ST 27.5.(od 19.30 hod), je zajednán stůl v reastauraci Sokolovna od 19.30 hod. ;)
26. 5. 2020 8:30

Dny a svátky

Dnes je Úterý,
20. 10. 2020

Svátek má:
  • Vendelín

Počítadlo přistupů

Dnes3
Včera30
Týden33
Měsíc289
Celkem48594

Nyní jsou připojeni 6 hostů a žádní členové



Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.