Company Logo
Logo FKCH .

Nejbližší akce

JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.

Kalendárium

říj
21

21.10.2020 18:00 - 19:30

říj
21

21.10.2020 19:30 - 21:00

říj
28

28.10.2020 18:00 - 19:30

říj
28

28.10.2020 19:30 - 21:00

Fotogalerie

Tréninková účast 2014

Tréninková účast 2014

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 3012 xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx  Poz.
 1.  APL  Jiří       
   
 
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří M     
   
 
 4.  BERGER  Pavel              
 5.  CÍSAŘ  Miroslav O
  
  
 
 6.  ČEPEK  Miloslav O
 
 7.  ČERNÍK  Vladislav                
 8.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 9.  ČERNÝ  Milan           
 
 10.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 11.  DOSEDĚL  Ladislav     
 
         
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav              
 13.  DROBNÝ  Martin              
 14.  FRÝDA  Ondřej              
 15.  HÁLA  Marek
 
   
   
 16.  HANSL  Miroslav  

 
 
 
 
 17.  HARTMAN  Jakub              
 18.  HEGER  Karel O
     
   
 19.  HLADÍK  Josef O
     
 
 20.  HLADÍK  Lukáš  
       
 21.  HOŠEK  Miroslav      
   
 
 
 22.  HUBÁČEK  Pavel                
 23.  CHALOUPKA  René                
 24.  CHOLASTA  Vít   
 
 

 
 25.  JEŘÁBEK  František                
 26.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří
 
 


 
 27.  KÁRNÍK  Vladan  
   
 
 28.  KLOZ  Petr      
     
 29.  KŘOVINA  Martin                
 30.  KOLMAN  Petr                
 31.  KUČERA  Jiří O    
 

 
 32.  KUČERA  Jiří ml.                
 33.  KUČERA  Miroslav                
 34.  KYCELT  Petr      
   
 
 
 
 35.  LUKEŠ  Tomáš                
 36.  LUŇÁK  Miloš



 
 
 
 37.  LUŇÁK  Pavel    
           
 38.  MACHAČ  Jaroslav M

 
 
 

 
 39.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk M

   
 40.  MISÁR  Zdeněk                
 41.  MORÁVEK  Martin  



 
 
 42.  NEBESKÝ  Bohuslav  
         
 43.  PAVLÁSEK  Leoš M  
  
   

 
 
 44.  PAVLÁSEK  Petr       
 
 45.  POKORNÝ  Petr                
 46.  RUSÍN  Tomáš O    
 
       
 47.  SPEJCHAL  Martin                
 48.  SOLAR  David      
     
 49.  SOUKUP  Petr                
 50.  SOUKUP  Vlastimil                
 51.  SVOBODA  Jan              
 52.  SVOBODA  Leoš                
 53.  STAŇO  Josef O-M            
 54.  STRNAD  Josef O
 

 
 55.  STRNAD  Milan
 
 
 
 
 
 56.  SUCHÁNEK  Luboš    
  
   
 57.  ŠANDA  Zdeněk            
 
 58.  ŠIMON  Oldřich O

  

 
 
 
 
 59.  ŠUSTA  Radek        
     
 60.  TUČEK  Luboš              
 61.  TŮMA  Vojtěch  


 

 
 62.  VANÍČEK  Lukáš                
 63.  VANÍČEK  Petr              
 64.  VAVŘÍNEK  Petr M





 
 65.  VEVERKA  Rudolf                
 66.  VLK  Drahoslav                
 67.  VÍTEK   Karel                
 68.  VOLEJNÍK  Oldřich





 
 69.  VOLEJNÍK  Lukáš M
 

 
 
 
 
 70.  VOLEJNÍK  Radek M    
 71.  VOLEJNÍK  Tomáš              
 72.  ZEMAN  Jiří M  
   
 

 
                     
      17:10 x:x x:x x:x x:x x:x
x:x
 
      UMT
xxx
xxx
xxx
xxx
xxxx
xxx
 

 

 

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 0511 1211 1911 2611 0312 1012 1712  Poz.
 1.  APL  Jiří M
O
  
M
M

 
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří M O
   M
M
O O
O
 
 4.  BERGER  Pavel              
 5.  CÍSAŘ  Miroslav M
  
  
 
 6.  ČEPEK  Miloslav O
M O O  
 7.  ČERNÍK  Vladislav                
 8.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 9.  ČERNÝ  Milan           
 
 10.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 11.  DOSEDĚL  Ladislav     
 
         
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav              
 13.  DROBNÝ  Martin              
 14.  FRÝDA  Ondřej              
 15.  HÁLA  Marek
M  
M
 M
M
 
 16.  HANSL  Miroslav  

 
 
 
 
 17.  HARTMAN  Jakub              
 18.  HEGER  Karel O M
O
O
O

O
 
 19.  HLADÍK  Josef O M
M
O
M
O
 
 20.  HLADÍK  Lukáš M M
O
O
O
O
 
 21.  HOŠEK  Miroslav      
   
 
 
 22.  HUBÁČEK  Pavel                
 23.  CHALOUPKA  René                
 24.  CHOLASTA  Vít   
 
 

 
 25.  JEŘÁBEK  František                
 26.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří
 
 


 
 27.  KÁRNÍK  Vladan M
O
M
O

 
 28.  KLOZ  Petr      
  O
 
 29.  KŘOVINA  Martin                
 30.  KOLMAN  Petr                
 31.  KUČERA  Jiří O M O
 
 

 
 32.  KUČERA  Jiří ml.                
 33.  KUČERA  Miroslav                
 34.  KYCELT  Petr      
   
 
 
 
 35.  LUKEŠ  Tomáš                
 36.  LUŇÁK  Miloš



 
 
 
 37.  LUŇÁK  Pavel    
           
 38.  MACHAČ  Jaroslav

 
 
 

 
 39.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk M
O
O O M
M M
 
 40.  MISÁR  Zdeněk                
 41.  MORÁVEK  Martin M  



M

 
 42.  NEBESKÝ  Bohuslav  
         
 43.  PAVLÁSEK  Leoš M  
   M
   

 
 
 44.  PAVLÁSEK  Petr M
O
   M
M M M M  
 45.  POKORNÝ  Petr                
 46.  RUSÍN  Tomáš      
 
       
 47.  SPEJCHAL  Martin                
 48.  SOLAR  David M O   M
 
M
M
 
 49.  SOUKUP  Petr                
 50.  SOUKUP  Vlastimil                
 51.  SVOBODA  Jan              
 52.  SVOBODA  Leoš                
 53.  STAŇO  Josef              
 54.  STRNAD  Josef O M
  O
O
O O  
 55.  STRNAD  Milan O O
 
 
O
 
 
 56.  SUCHÁNEK  Luboš    
  
   
 57.  ŠANDA  Zdeněk            
 
 58.  ŠIMON  Oldřich O

   M
M
 
 
 
 
 59.  ŠUSTA  Radek        
     
 60.  TUČEK  Luboš              
 61.  TŮMA  Vojtěch  


 

 
 62.  VANÍČEK  Lukáš                
 63.  VANÍČEK  Petr              
 64.  VAVŘÍNEK  Petr M O

M
M
M
M
 
 65.  VEVERKA  Rudolf                
 66.  VLK  Drahoslav                
 67.  VÍTEK   Karel                
 68.  VOLEJNÍK  Oldřich O M
O
O
O
O

 
 69.  VOLEJNÍK  Lukáš O
 
M
 
 
M
 
 70.  VOLEJNÍK  Radek O O O O M M  
 71.  VOLEJNÍK  Tomáš              
 72.  ZEMAN  Jiří  
   O 
O

 
                     
      13:9 11:11 9:17 8:9 13:11 14:10
16:10
 
      UMT
UMT
UMT
UMT
Sl. h. Sl. h.
Sl. h.  

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 2409 0110 0810 1510 2210 2910 3110  Poz.
 1.  APL  Jiří   M
   M
  M

 
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří M M
   O
O
M O
M
 
 4.  BERGER  Pavel              
 5.  CÍSAŘ  Miroslav     
  
 
 6.  ČEPEK  Miloslav M
O M M O O  
 7.  ČERNÍK  Vladislav                
 8.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 9.  ČERNÝ  Milan           
 
 10.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 11.  DOSEDĚL  Ladislav     
 
         
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav              
 13.  DROBNÝ  Martin              
 14.  FRÝDA  Ondřej              
 15.  HÁLA  Marek
 
 
 
 
 
 16.  HANSL  Miroslav M M

 
 
 
 
 17.  HARTMAN  Jakub              
 18.  HEGER  Karel O

M

M

 
 19.  HLADÍK  Josef M
M M
O
M

 
 20.  HLADÍK  Lukáš  

 
   
 
 21.  HOŠEK  Miroslav      
   
 
 
 22.  HUBÁČEK  Pavel                
 23.  CHALOUPKA  René                
 24.  CHOLASTA  Vít M   
 
 

 
 25.  JEŘÁBEK  František                
 26.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří M M
 O O
 


 
 27.  KÁRNÍK  Vladan M
 O O

 
M
 
 28.  KLOZ  Petr      
     
 29.  KŘOVINA  Martin                
 30.  KOLMAN  Petr                
 31.  KUČERA  Jiří M M
 
 

 
 32.  KUČERA  Jiří ml.                
 33.  KUČERA  Miroslav                
 34.  KYCELT  Petr      
   
 
 
 
 35.  LUKEŠ  Tomáš                
 36.  LUŇÁK  Miloš M
O
M

 
 
 
 37.  LUŇÁK  Pavel    
           
 38.  MACHAČ  Jaroslav O O

 
 
 

 
 39.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk O
  
M
M O
 
 40.  MISÁR  Zdeněk                
 41.  MORÁVEK  Martin O O
O
M

O
M
 
 42.  NEBESKÝ  Bohuslav  
         
 43.  PAVLÁSEK  Leoš   O
  
  O
O
M
 
 44.  PAVLÁSEK  Petr O
   O
  
M O
O    
 45.  POKORNÝ  Petr                
 46.  RUSÍN  Tomáš      
 
       
 47.  SPEJCHAL  Martin                
 48.  SOLAR  David     O
M
O
M
 
 49.  SOUKUP  Petr                
 50.  SOUKUP  Vlastimil                
 51.  SVOBODA  Jan              
 52.  SVOBODA  Leoš   O
           
 53.  STAŇO  Josef              
 54.  STRNAD  Josef  O O
M
M
O
M  
 55.  STRNAD  Milan    
 
 
 
O
 
 56.  SUCHÁNEK  Luboš    
  
   
 57.  ŠANDA  Zdeněk            
 
 58.  ŠIMON  Oldřich  
M
  
O
 
O
 
 
 59.  ŠUSTA  Radek        
     
 60.  TUČEK  Luboš              
 61.  TŮMA  Vojtěch  


 

 
 62.  VANÍČEK  Lukáš                
 63.  VANÍČEK  Petr              
 64.  VAVŘÍNEK  Petr
O
O
M
O

 
 65.  VEVERKA  Rudolf                
 66.  VLK  Drahoslav                
 67.  VÍTEK   Karel                
 68.  VOLEJNÍK  Oldřich O
M

O
M

 
 69.  VOLEJNÍK  Lukáš O
 
M
O
 
O
 
 70.  VOLEJNÍK  Radek O O  O M
M O  
 71.  VOLEJNÍK  Tomáš              
 72.  ZEMAN  Jiří M
O  
M

 
                     
      2:3 6:8 12:6 9:10 8:5 6:12
9:9
 
      Hatě
Hatě
Hatě
Hatě
Hatě UMT
UMT  

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 0608 1308 2008 2808 0309 1009 1709  Poz.
 1.  APL  Jiří       
   
 
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří M O
   M
M
M  
M
 
 4.  BERGER  Pavel              
 5.  CÍSAŘ  Miroslav     
  
 
 6.  ČEPEK  Miloslav M
O M M O  
 7.  ČERNÍK  Vladislav                
 8.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 9.  ČERNÝ  Milan       O      M
 
 10.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 11.  DOSEDĚL  Ladislav     
 
         
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav              
 13.  DROBNÝ  Martin              
 14.  FRÝDA  Ondřej              
 15.  HÁLA  Marek
 
 
 
 
 
 16.  HANSL  Miroslav O   M
 
O
M
 
 17.  HARTMAN  Jakub              
 18.  HEGER  Karel M M

M
M
O

 
 19.  HLADÍK  Josef M
O M



 
 20.  HLADÍK  Lukáš  

 
   
 
 21.  HOŠEK  Miroslav      
   
 
 
 22.  HUBÁČEK  Pavel                
 23.  CHALOUPKA  René                
 24.  CHOLASTA  Vít   
 
 

 
 25.  JEŘÁBEK  František                
 26.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří    
M
 

M
 
 27.  KÁRNÍK  Vladan   O

M
O
 
 28.  KLOZ  Petr      
     
 29.  KŘOVINA  Martin                
 30.  KOLMAN  Petr                
 31.  KUČERA  Jiří M  
 
 

 
 32.  KUČERA  Jiří ml.                
 33.  KUČERA  Miroslav                
 34.  KYCELT  Petr      
   
 
 
 
 35.  LUKEŠ  Tomáš                
 36.  LUŇÁK  Miloš O O
M
O
O
O
 
 
 37.  LUŇÁK  Pavel                
 38.  MACHAČ  Jaroslav M
M
 
 
M
O
 
 39.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk  
  
M O M
O
 
 40.  MISÁR  Zdeněk                
 41.  MORÁVEK  Martin  
M
O
O
M

 
 42.  NEBESKÝ  Bohuslav  
         
 43.  PAVLÁSEK  Leoš    
  
   

 
 
 44.  PAVLÁSEK  Petr     
  
  
   M  
 45.  POKORNÝ  Petr                
 46.  RUSÍN  Tomáš      
 
       
 47.  SPEJCHAL  Martin                
 48.  SOLAR  David      
       
 49.  SOUKUP  Petr                
 50.  SOUKUP  Vlastimil                
 51.  SVOBODA  Jan              
 52.  STAŇO  Josef              
 53.  STRNAD  Josef
M
M 
O
O
O  
 54.  STRNAD  Milan   M  
 
   
   
 55.  SUCHÁNEK  Luboš    
  
   
 56.  ŠANDA  Zdeněk            
 
 57.  ŠIMON  Oldřich O
O
   M
O
 
 
M
 
 58.  ŠUSTA  Radek        
     
 59.  TUČEK  Luboš              
 60.  TŮMA  Vojtěch  


 

 
 61.  VANÍČEK  Lukáš                
 62.  VANÍČEK  Petr              
 63.  VAVŘÍNEK  Petr
O

M


 
 64.  VEVERKA  Rudolf                
 65.  VLK  Drahoslav                
 66.  VÍTEK   Karel                
 67.  VOLEJNÍK  Oldřich
O

 


 
 68.  VOLEJNÍK  Lukáš
 
O
   
 
 
 69.  VOLEJNÍK  Radek O O
O    O
O  
 70.  VOLEJNÍK  Tomáš              
 71.  ZEMAN  Jiří  
   
 

 
                     
      6:4 7:6 1:2 5:7 8:4 5:10
4:6
 
      Hatě
Hatě
Hatě
Hatě
Hatě Hatě
Hatě  

 

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 1806 2506 0207 0907 1607 2307 3007  Poz.
 1.  APL  Jiří       
    O
 
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří M M
   M
O
O M
O
 
 4.  BERGER  Pavel              
 5.  CÍSAŘ  Miroslav     
  
 
 6.  ČEPEK  Miloslav O
O
M O M O  
 7.  ČERNÍK  Vladislav                
 8.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 9.  ČERNÝ  Milan             
 
 10.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 11.  DĚMJANOVIČ  Ladislav                
 12.  DOSEDĚL  Ladislav     
 
         
 13.  DOSEDĚL ml.  Ladislav              
 14.  DROBNÝ  Martin              
 15.  FRÝDA  Ondřej              
 16.  HÁLA  Marek
 
 
 
 
 
 17.  HANSL  Miroslav M   O  
O
 
 
 
 18.  HARTMAN  Jakub              
 19.  HEGER  Karel O
M
O


M
 
 20.  HLADÍK  Josef O O
M O

O
M
 
 21.  HLADÍK  Lukáš  
 
   
 
 22.  HOŠEK  Miroslav      
   
 
 
 23.  HUBÁČEK  Pavel                
 24.  CHALOUPKA  René                
25.  CHOLASTA  Vít O
  
 
 

 
 26.  JEŘÁBEK  František                
 27.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří   M
 
M
M
 
 
 28.  KÁRNÍK  Vladan M  
O
 
O
 
 29.  KLOZ  Petr      
     
 30.  KŘOVINA  Martin                
 31.  KOLMAN  Petr                
 32.  KUČERA  Jiří O O
M
 
M
 
 33.  KUČERA  Jiří ml.                
 34.  KUČERA  Miroslav                
 35.  KYCELT  Petr O
   
   
 
 
 
 36.  LUKEŠ  Tomáš                
 37.  LUŇÁK  Miloš M   O
M
M
M
 
 
 38.  LUŇÁK  Pavel                
 39.  MACHAČ  Jaroslav M O
O
O
M
O
M
 
 40.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk M
   M
M M O
O O
 
 41.  MISÁR  Zdeněk                
 42.  MORÁVEK  Martin M M
M

 

O
 
 43.  NEBESKÝ  Bohuslav  
         
 44.  PAVLÁSEK  Leoš    
  
   

 
 
 45.  PAVLÁSEK  Petr     
  
  
   
 46.  POKORNÝ  Petr                
 47.  RUSÍN  Tomáš      
 
       
 48.  SPEJCHAL  Martin                
 49.  SOLAR  David M      
       
 50.  SOUKUP  Petr                
 51.  SOUKUP  Vlastimil                
 52.  SVOBODA  Jan              
 53.  STAŇO  Josef              
 54.  STRNAD  Josef O O

 
M

M  
 55.  STRNAD  Milan    
 
   
   
 56.  SUCHÁNEK  Luboš O     M
   O
   
 57.  ŠANDA  Zdeněk M            
 
 58.  ŠIMON  Oldřich   M
  
 
O
M
O
 
 59.  ŠUSTA  Radek        
     
 60.  TUČEK  Luboš              
 61.  TŮMA  Vojtěch  

M
  M

 
 62.  VANÍČEK  Lukáš                
 63.  VANÍČEK  Petr              
 64.  VAVŘÍNEK  Petr M
M


O
M
O
 
 65.  VEVERKA  Rudolf                
 66.  VLK  Drahoslav                
 67.  VÍTEK   Karel                
 68.  VOLEJNÍK  Oldřich O O
M
O
M
O
M
 
 69.  VOLEJNÍK  Lukáš O
 
O
   
O
 
 70.  VOLEJNÍK  Radek M   
O M   
O M  
 71.  VOLEJNÍK  Tomáš              
 72.  ZEMAN  Jiří O  
   
M

 
                     
      5:6 8:7 4:5 10:11 7:13 6:11
8:9
 
      Hatě
Hatě
Hatě
UMT
UMT  Hatě
Hatě  

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 2304 3005 1405 2105 2805 0406 1106  Poz.
 1.  APL  Jiří O
O
   O
M
X
   M
 
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří M M
   M
O
X O
M
 
 4.  BERGER  Pavel   O            
 5.  CÍSAŘ  Miroslav     
  
X  
 6.  ČEPEK  Miloslav O
  
O M X M  
 7.  ČERNÍK  Vladislav                
 8.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 9.  ČERNÝ  Milan             
 
 10.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 11.  DĚMJANOVIČ  Ladislav                
 12.  DOSEDĚL  Ladislav     
M
         
 13.  DOSEDĚL ml.  Ladislav              
 14.  DROBNÝ  Martin              
 15.  FRÝDA  Ondřej              
 16.  HÁLA  Marek
 
 
 
 
 
 17.  HANSL  Miroslav M   M O
  O
M
 
 18.  HARTMAN  Jakub              
 19.  HEGER  Karel O
O
M
X
O
O
 
 20.  HLADÍK  Josef O O
O  
X
  O
 
 21.  HLADÍK  Lukáš  
 
   
 
 22.  HOŠEK  Miroslav      
   
 
 
 23.  HUBÁČEK  Pavel                
 24.  CHALOUPKA  René                
25.  CHOLASTA  Vít O
  
 
 

 
 26.  JEŘÁBEK  František                
 27.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří    
M O
 
O
M
 
 28.  KÁRNÍK  Vladan M M
O O
 
 
M
 
 29.  KLOZ  Petr      
     
 30.  KŘOVINA  Martin                
 31.  KOLMAN  Petr                
 32.  KUČERA  Jiří O   M   M
O
 
 33.  KUČERA  Jiří ml.                
 34.  KUČERA  Miroslav                
 35.  KYCELT  Petr   M
 
   
O
O
 
 36.  LUKEŠ  Tomáš                
 37.  LUŇÁK  Miloš M   O
  X
O
M
 
 38.  LUŇÁK  Pavel                
 39.  MACHAČ  Jaroslav  
      O
 
 
 40.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk     
O X
M
 
 41.  MISÁR  Zdeněk                
 42.  MORÁVEK  Martin M   M
O
X
O
 
 
 43.  NEBESKÝ  Bohuslav  
         
 44.  PAVLÁSEK  Leoš    
  
   

 
 
 45.  PAVLÁSEK  Petr     
  
  
   
 46.  POKORNÝ  Petr                
 47.  RUSÍN  Tomáš      
 
       
 48.  SPEJCHAL  Martin                
 49.  SOLAR  David M     O
       
 50.  SOUKUP  Petr                
 51.  SOUKUP  Vlastimil                
 52.  SVOBODA  Jan              
 53.  STAŇO  Josef              
 54.  STRNAD  Josef O O
 O
M 
X
M
O  
 55.  STRNAD  Milan    
 
  M
   
 56.  SUCHÁNEK  Luboš        
  
   
 57.  ŠANDA  Zdeněk           M
 
 58.  ŠIMON  Oldřich M
 
   M
 
 
   
 
 59.  ŠUSTA  Radek        
     
 60.  TUČEK  Luboš              
 61.  TŮMA  Vojtěch  
O
M
  O

 
 62.  VANÍČEK  Lukáš                
 63.  VANÍČEK  Petr              
 64.  VAVŘÍNEK  Petr M
M
M
O
X
O
M
 
 65.  VEVERKA  Rudolf                
 66.  VLK  Drahoslav                
 67.  VÍTEK   Karel                
 68.  VOLEJNÍK  Oldřich O O
O
M
 
M
O
 
 69.  VOLEJNÍK  Lukáš    
 
   
 
 
 70.  VOLEJNÍK  Radek O   
M O    X
M O  
 71.  VOLEJNÍK  Tomáš              
 72.  ZEMAN  Jiří O  
M    
M
M
 
                     
      11:10 16:11 5:4 2:4 8:9
8:10
 
      Hatě
Hatě
Hatě
Hatě
Sport  Hatě
Hatě

 

 

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 0503 1203 1903 2603 0204 0904 1604  Poz.
 1.  APL  Jiří    
   M
  
    
   M
  
O  
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří M    O    M O
   M 
M
 
 4.  CÍSAŘ  Miroslav      M    O    
 5.  ČEPEK  Miloslav O
   O O    O O  
 6.  ČERNÍK  Vladislav                
 7.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 8.  ČERNÝ  Milan             
 
 9.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 10.  DĚMJANOVIČ  Ladislav                
 11.  DOSEDĚL  Ladislav   M    O  
         
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav              
 13.  DROBNÝ  Martin              
 14.  FRÝDA  Ondřej              
 15.  HÁLA  Marek M M
O  
 
 
 
 
 16.  HANSL  Miroslav            
 17.  HARTMAN  Jakub              
 18.  HEGER  Karel O
 
 
M
O 
 
 
 19.  HLADÍK  Josef O
M  
 
   
 
 20.  HLADÍK  Lukáš M   O
 
   
 
 21.  HOŠEK  Miroslav   O    
   
 
 
 22.  HUBÁČEK  Pavel                
 23.  CHALOUPKA  René                
24.  CHOLASTA  Vít O
   M O M
O
M 
M  
 25.  JEŘÁBEK  František                
 26.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří    
   
 
     
 27.  KÁRNÍK  Vladan    M M
M
 
O
 
 28.  KLOZ  Petr   M    
     
 29.  KŘOVINA  Martin                
 30.  KOLMAN  Petr                
 31.  KUČERA  Jiří O   O    
   
 32.  KUČERA  Jiří ml.                
 33.  KUČERA  Miroslav                
 34.  KYCELT  Petr M
   O M
  O
     
 35.  LUKEŠ  Tomáš                
 36.  LUŇÁK  Miloš    
   
  M
 
 37.  LUŇÁK  Pavel                
 38.  MACHAČ  Jaroslav  
         
 
 39.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk O
   M O M O
O O
 
 40.  MISÁR  Zdeněk                
 41.  MORÁVEK  Martin        
   M  M
 
 42.  NEBESKÝ  Bohuslav  
         
 43.  PAVLÁSEK  Leoš    
   O M
 
 M 
M
 
 44.  PAVLÁSEK  Petr      M    O M    O   M  
 45.  POKORNÝ  Petr                
 46.  RUSÍN  Tomáš      
 
       
 47.  SPEJCHAL  Martin                
 48.  SOLAR  David              
49.  SOUKUP  Petr                
 50.  SOUKUP  Vlastimil                
 51.  SVOBODA  Jan              
 52.  STAŇO  Josef              
 53.  STRNAD  Josef O O
 
 O  
M
O
O  
 54.  STRNAD  Milan    
 
   M     
 55.  SUCHÁNEK  Luboš        
   O
M    
 56.  ŠANDA  Zdeněk              
 57.  ŠIMON  Oldřich M
 
   M
M
 
   
 
 58.  ŠUSTA  Radek        
     
 59.  TUČEK  Luboš              
 60.  TŮMA  Vojtěch   M
O
M
   

 
 61.  VANÍČEK  Lukáš                
 62.  VANÍČEK  Petr              
 63.  VAVŘÍNEK  Petr    O M
O
M
M
M 
O
 
 64.  VEVERKA  Rudolf                
 65.  VLK  Drahoslav                
 66.  VÍTEK   Karel                
 67.  VOLEJNÍK  Oldřich M O
M
O
M
 O 
O
 
 68.  VOLEJNÍK  Lukáš    
  O
   O 
 
 
 69.  VOLEJNÍK  Radek O    M M O    O O M  
 70.  VOLEJNÍK  Tomáš              
 71.  ZEMAN  Jiří   O
     M
 
 
                     
      3:7 9:8 14:11 13:8  2:10 3:3
4:6
 
      UMT
UMT
UMT
UMT
Hatě  Hatě
Hatě

 

 

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast
 P.č.  PŘÍJMENÍ  Jméno 0801 1501 2201 2901 0502 1202 2602  Poz.
 1.  APL  Jiří    
   
   M    O 
   M
   M M  
 2.  BELANEC  Anton                
 3.  BIEN  Jiří O O M     M
O
 
 4.  CÍSAŘ  Miroslav M
M O M  M M M  
 5.  ČEPEK  Miloslav O
M M     O O  
 6.  ČERNÍK  Vladislav                
 7.  ČERNOHLÁVEK   Petr   
             
 8.  ČERNÝ  Milan             
 
 9.  DIVIŠEK  Tomáš  
             
 10.  DĚMJANOVIČ  Ladislav                
 11.  DOSEDĚL  Ladislav  
         
 12.  DOSEDĚL ml.  Ladislav                
 13.  DROBNÝ  Martin              
 14.  FRÝDA  Ondřej              
 15.  HÁLA  Marek M M
 O M
M
O
M
 
 16.  HANSL  Miroslav            
 17.  HARTMAN  Jakub              
 18.  HEGER  Karel O  
 
 
 
O
 
 
 19.  HLADÍK  Josef O
 M O
O
  O
 
 20.  HLADÍK  Lukáš M     M
O
  M
 
 21.  HOŠEK  Miroslav        
   
 
 
 22.  HUBÁČEK  Pavel                
 23.  CHALOUPKA  René                
24.  CHOLASTA  Vít M
O  M M
  M
 M  
 25.  JEŘÁBEK  František                
 26.  JINDŘICHOVSKÝ   Jiří    
   
 
     
 27.  KÁRNÍK  Vladan  
O
 
 
 
 28.  KLOZ  Petr       O
     
 29.  KŘOVINA  Martin                
 30.  KOLMAN  Petr                
 31.  KUČERA  Jiří O      O   O
   
 32.  KUČERA  Jiří ml.                
 33.  KUČERA  Miroslav                
 34.  KYCELT  Petr O
M M
 M        
 35.  LUKEŠ  Tomáš                
 36.  LUŇÁK  Miloš    
   
     
 37.  LUŇÁK  Pavel                
 38.  MACHAČ  Jaroslav  
         
 
 39.  MIKŠOVSKÝ  Zdeněk M
M  O  M M
M M
 
 40.  MISÁR  Zdeněk                
 41.  MORÁVEK  Martin        
       
 42.  NEBESKÝ  Bohuslav   M
         
 43.  PAVLÁSEK  Leoš M
M
O    M M
 
M
 
 44.  PAVLÁSEK  Petr M
M O   M   M  
 45.  POKORNÝ  Petr                
 46.  RUSÍN  Tomáš     O
M
       
 47.  SPEJCHAL  Martin                
 48.  SOLAR  David              
49.  SOUKUP  Petr                
 50.  SOUKUP  Vlastimil                
 51.  SVOBODA  Jan              
 52.  STAŇO  Josef              
 53.  STRNAD  Josef O M
M
 O 
O
O
O
 
 54.  STRNAD  Milan    
 
       
 55.  SUCHÁNEK  Luboš       O
  
     
 56.  ŠANDA  Zdeněk              
 57.  ŠIMON  Oldřich M
M
   O   O
  O
 
 58.  ŠUSTA  Radek        
     
 59.  TUČEK  Luboš              
 60.  TŮMA  Vojtěch  M O
O
O
O
 
O
 
 61.  VANÍČEK  Lukáš                
 62.  VANÍČEK  Petr              
 63.  VAVŘÍNEK  Petr M
O
M
M
M
M
 
 64.  VEVERKA  Rudolf                
 65.  VLK  Drahoslav                
 66.  VÍTEK   Karel                
 67.  VOLEJNÍK  Oldřich O O
 
O
 
O
O
 
 68.  VOLEJNÍK  Lukáš   O
  O
   
O
 
 69.  VOLEJNÍK  Radek M    M M  
 70.  VOLEJNÍK  Tomáš       O        
 71.  ZEMAN  Jiří  M    M   O
 
 
                     
      13:16 19:12 12:9 7:7  18:4 5:7 8:14
 
      hala
hala
hala
hala
hala  UMT hala

 

 

 

 

 

 

 

SG FK Chlumec n. C. - tréninková účast

Kalendář

loader

Vzkazovník

jstrnad
Vyhodnocení sezóny 2020
Vyhodnocení sezóny 2020 proběhlo na základně ZM v Lišicích. Děkujeme úspěšným borcům na turnaji SGMK, jejích výhra byl základ pro toto vyhodnocení. Zdeňku Mikšovskému poděkování za výborné posezení a zajištění akce.
11. 10. 2020 12:14
jstrnad
Fotogalerie z turnaje starých gard v MK
Foto z turnaje U35 v Městci Králové konaného 27.6.2020. :grin
15. 8. 2020 16:04
jstrnad
U45 v N. Bydžově na posvícení
Na pozvání SG Nový Bydžov (Petra Průchy) sehrajeme v PO 17.8. s předpokladem od 15.30 hod. přátelský zápas s SG NB ve formátu U45.
6. 8. 2020 23:01
jstrnad
Zítřejší program - malá výročka
Zítra po fotbálku bude něco k zakousnutí a k zapití pivo gambrinus 10 a plzeň 12.
9. 6. 2020 21:50
jstrnad
Sparta - Plzeň
Na sledování live přenosu Sparta - Plzeň, O2 TV sport - ST 27.5.(od 19.30 hod), je zajednán stůl v reastauraci Sokolovna od 19.30 hod. ;)
26. 5. 2020 8:30

Dny a svátky

Dnes je Úterý,
20. 10. 2020

Svátek má:
  • Vendelín

Počítadlo přistupů

Dnes3
Včera30
Týden33
Měsíc289
Celkem48594

Nyní jsou připojeni 9 hostů a žádní členové



Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting automated hosting reseller Valid XHTML and CSS.